دعوت مسئول خانه هلال مددکاران گیلان از مددکاران و روانشناسان برای خدمت در نقاهتگاه‌ ها

دعوت مسئول خانه هلال مددکاران گیلان از مددکاران و روانشناسان برای خدمت در نقاهتگاه‌ هامسئول خانه هلال مددکاران گیلان از مددکاران و روانشناسان داوطلب برای ارائه خدمت در نقاهتگاه‌های بهبود یافتگان کرونا دعوت به عمل آورد.

جواد طلسچی یکتا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه نقاهتگاه‌ها در استان گیلان برای گذران دوران نقاهت آن دسته از بهبود یافتگان کرونا که به دلایلی نمی‌توانند این دوران را در منزل سپری کنند، در حال راه اندازی است، اظهار کرد: کنترل و کاهش آسیب‌های روانی و اجتماعی ناشی از کرونا در بهبود یافتگان با همکاری مددکاران و روانشناسان میسر می‌شود.

وی افزود: در همین راستا برای جذب داوطلبان مددکار و روانشناس برای همکاری و استقرار در این نقاهتگاه‌ها فراخوان اعلام کرده‌ایم.

مسئول خانه هلال مددکاران گیلان با اشاره به اعلام آمادگی ۱۵ نفر از مددکاران و روانشناسان برای خدمت نقاهتگاه رشت، گفت: در حال سازماندهی این افراد هستیم. اما برای نقاهتگاه انزلی نیازمند حضور مددکاران و روانشناسان داوطلب برای ارائه خدمت هستیم.

طلسچی یکتا تصریح کرد: حتی حضور یک ساعته این داوطلبان هم بر اساس برنامه ریزی هایی که انجام می‌شود و ارائه مشاوره متناسب با مسائلی که بهبودیافتگان در نقاهتگاه‌ها با آن دست به گریبان هستند، بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به تأثیرات و عواقب شیوع کرونا در گیلان، گفت: تنش پس از بحران، اختلالی است که در روزهای آینده شاهد پر رنگ شدن آن در استان خواهیم بود، بنابراین متولیان حوزه اجتماعی باید تمهیداتی در این زمینه اتخاذ کرده و تصمیم گیری کنند.

مسئول خانه هلال مددکاران گیلان ادامه داد: روانشناسان و مددکاران داوطلب برای کسب اطلاعات بیشتر و اعلام آمادگی می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۱۱۶۵۸۰۳۱۷ تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر | خبرنگار: مریم ساحلی

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا