کتاب رازهای تاب آوری

معرفی کتاب رازهای تاب آوری به انضمام راهنمای تهیه کتاب به صورت اینترنتی

کتاب رازهای تاب آوری: در این مطلب به معرفی کتاب رازهای تاب آوری می پردازیم. امید است مورد توجه مخاطبین این رسانه واقع گردد.
کتاب رازهای تاب آوری
کتاب رازهای تاب آوری

کتاب رازهای تاب آوری

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب رازهای تاب آوری خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

کتاب رازهای تاب آوری با محوریت موضوعی تاب آوری در چاپ اول در سال ۱۴۰۱ توسط انتشارات ورجاوند منتشر شده است.

قابل به ذکر است نویسندگان کتاب راسل تاکری و کلرکاردیک و مترجم آن دکتر محمد رضا مقدسی می باشند. این کتاب با تعداد صفحات ۵۲ صفحه و با قیمت ۴۲۰,۰۰۰ ریال روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق سایت ایران کتاب جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

کتاب رازهای تاب آوریکوتاه و مختصر درباره کتاب" class="author-avatar-img" width="111" height="111" />

کوتاه و مختصر درباره کتاب

هر فرد با نوع خاصی از مواجهه با ناهنجاری‌های زندگی سر و کار دارد. برخی از افراد به اندازه‌ای به اعتماد به نفس، ایمان و خودباور مومن هستند که حتی بزرگ‌ترین دشواری‌ها هم نمی‌توانند آن‌ها را متزلزل کنند. از سوی دیگر، افرادی با حساسیت، آسیب‌پذیری و طبیعت نازک، به حدی که حافظ با واژه‌های خود توصیف می‌کند “تا به حدی‌ست که آهسته دعا نتوان کرد”، حتی با بادهای ضعیفتر هم روبرو شده و نیاز به مقابله با نواقص زندگی دارند. آیا می‌توان این تفاوت‌ها را به عنوان نقاط ضعف شخصیتی در نظر گرفت؟ ویژگی‌های گروه اول چیست و چه عواملی آن‌ها را به افرادی با تابندگی و مقاومت بالا تبدیل کرده است؟ چرا افراد گروه دوم در برابر تلاطم‌های کمتری زیان می‌بینند؟ نویسندگان کتاب صوتی “رازهای تاب آوری” به این سوال‌ها و سوالات مشابه پاسخ‌هایی ارائه می‌دهند. راسل تاکری و کلر کارادیس در این کتاب، با راهنمایی‌های تحلیلی‌شان، به ما کمک می‌کنند که با نگاهی دقیق‌تر به واقعیت‌ها، احساسات خود را کنترل کنیم، توانایی بیان آن‌ها را تقویت کنیم و در نهایت با استفاده از روش‌های سالم و مناسب، با مواجهه با موقعیت‌های بحرانی زندگی کنار بیاییم و به افرادی تابنده و مقاوم تبدیل شویم.
کتاب رازهای تاب آوریکوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب" class="author-avatar-img" width="111" height="111" />

کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب

دکتر راسل تاکری ، سخنران ، مربی ، ارزیابی کننده و مشاور توسعه سازمانی می باشد. دکتر راسل نیروی محرکه و مشاور اصلی QED است. با استفاده از طیف وسیعی از تجربه عملیاتی ، استراتژیک و سرمایه گذاری ، راسل از طریق سخنرانی ، آموزش یا مربیگری ، توسعه عملی و نیرومندی را ارائه می دهد.
کتاب رازهای تاب آوریکوتاه و مختصر درباره مترجم کتاب" class="author-avatar-img" width="111" height="111" />

کوتاه و مختصر درباره مترجم کتاب

نام: محمدرضا مقدسی | تحصیلات: دکتری استراتژی از دانشگاه فردوسی مشهد | سوابق علمی و اجرایی: پدیدآورنده و مترجم ۳۰ عنوان کتاب در زمینه تاب آوری – عضو هیئت علمی پنجمین بین المللی فیلم پرواز – مدیر و موسس خانه تاب آوری ایران

اطلاعات کتابخانه ای کتاب رازهای تاب آوری

نویسندگان کتاب: راسل تاکری و کلرکاردیک | مترجم: محمد رضا مقدسی | شابک: ۹۷۸-۶۰۰۸۷۵۷۳۲۰ | قطع: رقعی | تعداد صفحه: ۵۲ | سال انتشار شمسی: ۱۴۰۱ | نوع جلد: شومیز | سری چاپ: ۴

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا