جزییات ثبت نام دوره های آموزشی نظریه منحنی ضربآهنگ طلاق

خرسندیم به اطلاع برسانیم :
در راستای رویارویی علمی با پدیده آسیب زای طلاق، برای اولین بار در کشور به برگزاری دوره های آموزشی ۱۶ ساعته “نظریه ضرباهنگ طلاق، بصورت گریز زن و شوهر از میدان فکری یکدیگر” خواهیم پرداخت.
این نظریه با ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور و نیز دعوت از سوی همایش بین المللی مددکاران اجتماعی در کره جنوبی- سئول- در سال ۲۰۱۶ جهت ارائه جهانی، در یک تعامل علمی بین مرکز آموزش علمی – کاربردی بنیاد شهید و کلینیک مددکاری اجتماعی آیدا در قالب یک دوره دو روزه کارگاه آموزشی برگزار خواهد گردید.
کلیه علاقمندان به شرکت در دوره اعم از : مددکاران اجتماعی، روانشناسان، مشاوران، روانپزشکان، وکلا و قضات بعد از پایان دوره آموزشی گواهی معتبر از دانشگاه بنیاد شهید البرز دریافت خواهند نمود.
لازم به ذکر است که شرکت کنندگان در دوره نظریه ضرباهنگ طلاق بعد از گذراندن دوره قادر خواهند بود با تسلط بر آخرین تکنیک های کاربردی و علمی این نظریه در آسیب شناسی، پیشگیری و درمان مراجعین طلاق خدمات موثری را ارائه دهند. این امکان را خواهند داشت که خود به آموزش مقابله با عوارض طلاق در هر کلاس آموزشی بپردازند. خواهند توانست بجای صرف چندین ماه زمان برای بررسی علل اقدام به طلاق، میزان آسیب های وارده به زوجین، روشهای مقابله با تنش ها، چگونگی حرکت بسوی ترمیم رابطه زخم خورده و حتی خدمات بعد از طلاق را در چند جلسه مشاوره با زوجین با ضریب خطایی نزدیک به صفر ارائه دهند.

مدارک مورد نیاز:
۲ قطعه عکس رنگی ۴*۳ – کپی آخرین مدرک تحصیلی و کارت ملی وکپی کارت دانشجویی برای دانشجویان- فیش پرداخت بانکی بشماره حساب ۱۰۰۱۲۵۲۳۴۰۰۸ بانک دی شعبه البرز در وجه مرکز آموزشی علمی – کاربردی.

جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص دوره ، زمان، مکان، و هزینه های مربوطه بطور حضوری به آدرس :
کرج- سه راه حسن آباد – انتهای بوعلی ۱۶ دانشگاه علمی – کاربردی بنیاد شهید ، دفتر معاونت آموزشی مراجعه و یا با شماره تلفن های ۳۲۵۰۵۹۲۷ -۰۲۶ / ۳۴۲۰۲۱۵۰ -۰۲۶ / ۰۹۱۲۵۶۴۸۸۲۴ تماس حاصل فرمایید.

قابل به ذکر است هزینه نهایی شده کارگاهها برای هر نفر ۵۵۰/۰۰۰ تومان
برای دانشجویان ۴۰۰/۰۰۰ تومان
و خدمات شامل “آموزش – صبحانه، نهار، شام و در صورت نیاز یک شب اسکان که همه ابن موارد در باغی متعلق به دانشگاه، با امکانات آموزشی و رفاهی در حد هتل چهار ستاره خواهد بود.

منبع: روابط عمومی کلینیک مددکاری اجتماعی آیدا

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا