همایش “مددکاری اجتماعی و مسئولیت اجتماعی”

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران ضمن اعلام خبر برگزاری همایش “مددکاری اجتماعی، مسئولیت اجتماعی” در روز شانزدهم اردیبهشت ماه به مناسبت ولادت امیرالمومنین (ع) و روز مددکاری اجتماعی ایران گفت: یکی از مسئولیت‌های مهم سازمان‌ها و شرکت‌ها توجه به ایفای مسئولیت اجتماعی در قبال مردم و جامعه است.

سید حسن موسوی چلک در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: بدون شک اهتمام به ایفای این مسئولیت زمینه را برای کاهش مشکلات فرهنگی و اجتماعی و افزایش سرمایه مشارکت اجتماعی، حمایت، امنیت، نشاط، همبستگی، اخلاق، تعهد و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و جرایم فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه به همین منظور با همکاری دستگاه‌ها، نهادها و دانشگاه‌های مرتبط همایش”مددکاری اجتماعی، مسئولیت اجتماعی” در روز چهارشنبه، ۱۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران-مرکز برگزار می‌شود.

به گفته رئیس انجمن  مددکاری اجتماعی ایران، مسئولیت اجتماعی و اعتیاد، مسئولیت اجتماعی و حمایت اجتماعی، مسئولیت اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی، مسئولیت اجتماعی در قبال جامعه ایثارگری، مسئولیت اجتماعی در قبال اقشار کم درآمد و محروم، مسئولیت اجتماعی در قبال سکونتگاههای غیررسمی، مسئولیت اجتماعی و توسعه خدمات اجتماعی در مدیریت شهری از جمله محورهای درنظرگرفته شده برای برگزاری این همایش هستند.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا