اخبار جهانی مددکاری اجتماعی | راهپیمایی مددکاران اجتماعی انگلستان علیه شرایط سخت و طاقت فرسای اقتصادی در این کشور

تمام اعضای فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی و انجمن مددکاران اجتماعی انگلستان برای پیشقدم شدن در نشان دادن شرایط سخت و طاقت فرسای اقتصادی در انگلستان و در میان همه ملت ها، باهم به توافق رسیدند. راهپیمایی توسط گای شنان؛ مسئول انجمن مددکاری اجتماعی انگلستان سازمان دهی و مدیریت شده بود، ایشان در راهپیمایی شرکت کرده و حدود یکصد مایل را از بیرمینگهام به لیورپول برای رسیدن به محل اجلاس کنفرانس سالانه انجمن مددکاران اجتماعی انگلستان طی کردند.
راهپیمایی توسط رئیس فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی (راس استارک) به راه انداخته شد. در این زمان، عضو هیئت مدیره حقوق بشر فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی با گروه در تمام مسیر را راهپیمایی کرد. در بین راه، راهپیمایی کنندگان کشیش ها و مکان های توزیع غذا بین نیازمندان را ملاقات کردند، تا نسبت به شرایط سخت اقتصادی واکنش نشان دهند.
رهبران موثری که در انگلستان از راهپیمایی حمایت کردند مثل رهبر کارگران جرمی کربین و تهیه کننده فیلم کن لوچ، کسی که اخیرا فیلمی ساخته است بنام : “من، دنیل بلیک هستم”. در پایان راهپیمایی، در محل اجلاس سالانه، انجمن مددکاران اجتماعی انگلستان برای حمایت از فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی مامور به نوشتن خط مشی درمورد نقش مددکاری اجتماعی در سازمان های حمایت اجتماعی به منظور جبران شرایط سخت و طاقت فرسای اقتصادی شد.

گردآوری و ترجمه: هما صدری؛ عضو تیم کارگروه روابط بین الملل وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان
مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا