اولین مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی ایران راه اندازی شد

اولین مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی ایران راه اندازی شداولین مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی ایران راه اندازی شد

به اطلاع می رساند با توجه به ادامه یافتن بحران کرونا در کشور ما و پیرو همین مبحث، ضرورت یافتنِ برگزاریِ کارگاه های آموزشی به شکل از راه دور و آنلاین، با استفاده از ظرفیت های موجود در فضای مجازی، با هدف متوقف نشدنِ امور آموزش های تخصصیِ جامعه مددکاران اجتماعی ایران و نیز سایر اصناف متخصصین علوم یاورانه، لذا مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان بر حسب رسالتِ تخصصی و با بهره گیری از دانش و تجربیات ارزنده ی مدرسین این حوزه اقدام به ایجاد یک فضای آموزشی آنلاین تحت عنوان مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی ایرانیان نموده است.

قابل به ذکر است در این مدرسه آنلاین برنامه های متنوع آموزشی برای مددکاران اجتماعی، در فیلد های مختلف تخصصی در دستور کار قرار گرفته است و با معرفیِ لیست واحدی از مدرسینِ جوان این حوزه با محوریت برگزاری دوره های متنوعِ آموزشی آمادگی خود را جهت ثبت نام از کاربران علاقمند به امر آموزش و برپایی کارگاههای آنلاین بصورت هفتگی و ماهانه در اشکال مختلف پیوسته و ناپیوسته اعلام می دارد.

شایان ذکر است این مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی با مدیریت و نظارت مستقیم مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان و تحت پوشش رسانه ای مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی فعالیت خواهد نمود.

تسهیل فرآیند آموزش برای دانش آموختگان مددکاری اجتماعی و توسعه زیر ساخت برگزاری کلاس ها، دوره ها و وبینار های آنلاین برای مددکاران از اهداف اصلی مدرسه آنلاین است. چشم انداز مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی ایجاد و توسعه زیر ساخت خدمات آموزشی گسترده تر و با کیفیت تر برای تمامی مددکاران اجتماعی کشور می باشد. به این امید که هیچ مددکاری به علت دوری از مناطق برخوردار کشور از پیشرفت و به روز بودن نسبت به مباحث نوین و پراهمیت مددکاری اجتماعی در حوزه های مخنلف باز نماند.

به زودی لیست کارگاهها به همراه مدرسینِ مربوطه از طریق کلیه پایگاههای این مجموعه ی رسانه ای اطلاع رسانی خواهد شد.

راه ارتــــباطی آسان با مدرســه آنلایــن :

Email:

Instagram: @socialwork_online

Telegram: @socialworkonline

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا