کارزار رسانه ای به مناسبت روز جهانی مددکاری اجتماعی

با توجه به نزدیک شدن ماه مارس – ماه جهانی مددکاری اجتماعی – و ۲۶ اسفند روز جهانی مددکاری اجتماعی ،وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان در طرحی جدید با هدف گرامیداشت ایام جهانی مددکاری اجتماعی و با مشارکت جمیع وب سایتها و پایگاههای خبری مددکاری اجتماعی کشور برای اولین بار در صدد اجرای کارزار رسانه ای جدید در فضای مجازی و در راستای اهداف مندرج در پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی می باشد. لذا کلیه نویسندگان و فعالان حوزه مددکاری اجتماعی ایران می توانند با ارسال مقالات و یادداشتهایی با محتوای موضوعی مرتبط با اهداف این کارزار رسانه ای به ما بپیوندند.

بدیهی است مقالات و یادداشتهای دریافتی پس از مطالعه و بررسی های مقتضی توسط تیم تخصصی وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان، به نام نویسندگان در کلیه وبسایتها و پایگاه های خبری مشارکت کننده منتشر خواهد شد.

پوستر کارزار رسانه ای مددکاری اجتماعی ایرانموضوعات مقالات و یادداشتها:

۱- مددکاران اجتماعی در پی شأن و مقام انسانها
۲- جوامع با حرمت – آینده پایدار
۳- احترام به عقاید و ارزشمند شمردن تفاوتها
۴- حمایت از حقوق بشر برای همگان
۵-هرگونه مطالب ، یادداشتها و طرح ایده ها برای روز جهانی مددکاری اجتماعی

مهلت ارسال مقالات و یادداشتها:

ارسال مقالات از دهم بهمن ماه سال جاری شروع و پس از بررسی و تایید از ۱۸ بهمن ماه به تدریج در پایگاهها و سایتهای مددکاری اجتماعی منتشر و زمان پایان این کارزار رسانه ای ۲۶ اسفند ماه روز جهانی مددکاری اجتماعی خواهد بود.

چگونگی ارسال مقالات و یادداشتها:

مقالات و یادداشتهای ارسالی فاقد فرمت خاصی بوده و حداکثر در ۲ صفحه A4 به انضمام تصویر نویسنده(ارسال تصویر اجباری نیست) به نشانی پست الکترونیک mearaj_manager@yahoo.com یا mearaj1357@gmail.com ارسال گردد.

هرگونه اطلاعات تکمیلی به مرور به اطلاع کاربران عزیز خواهد رسید.

جهت مشاهده پوستر در سایز اصلی بر روی تصویر مقابل کلیک کنید.

جواد طلسچی یکتا
دبیر کمیته اجرایی و مدیر وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا