آغاز ثبت نام در کنفرانس ۲۰۲۰ فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی

آغاز ثبت نام در کنفرانس ۲۰۲۰ فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی

فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی یک بخش مهم و اساسی برای حرفه مددکاری اجتماعی است و قصد دارد برای اولین بار به صورت کنفرانس انلاین تمام مددکاران اجتماعی را در سراسر دنیا دور هم جمع کند. موضوع کنفرانس: ۲۰۲۰ تا ۲۰۳۰ آژانس جهانی مددکاری اجتماعی: همکاری در جهت دگرگونی اجتماعی.

کنفرانس بین المللی مددکاری اجتماعی سال ۲۰۲۰ برای تمام اعضای شرکت کننده رایگان خواهد بود. قبل از این رویداد حرفه مددکاری اجتماعی تاکنون این اقبال را نداشته که بدون پرداخت هیچ هزینه و ویزا جهت مسافرت دور هم جمع شود.

هدف کنفرانس فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی سال ۲۰۲۰ ، با جمع اوری حداکثری یافته هایی که ممکن است تا بتوانیم زندگی کنیم و نفس بکشیم توسط آژانس مددکاری اجتماعی برای دهه ای که سرشار از نگرانی، علاقه، امید و آرزو است را برای مددکاران اجتماعی سراسر دنیا ایجاد کند.

کنفرانس حاضر طی ۲۴ ساعت برای ۵ روز برگزار خواهد شد. از تاریخ ۲۵ تیرماه لغایت ۲۹ تیرماه. تمام ویدئو کنفرانس ها قسمتی برای بیان نقطه نظرات و اعضای مشارکت کننده قادر خواهند بود با سخن ران صحبت کنند، سوال بپرسند و نظرات خود را طی این ویدئو کنفرانس مطرح نمایند.

ما منتظر حضور شما در گردهمایی آنلاین کنفرانس بین المللی مددکاری اجتماعی خواهیم بود!

ثبت نام آنلاین

 

منبع: فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی | ترجمه: هما صدری

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا