کتاب تاب آوری

معرفی کتاب تاب آوری از انتشارات روزنه

کتاب تاب آوری: در این مطلب پیرو مطالب پیشین مربوط به معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری، به معرفی کتاب تاب آوری از محمدحسین شریف‌زادگان و راضیه رمضانی می پردازیم. امید است این کتاب مورد توجه علاقمندان به خوزه تاب آوری واقع گردد.
کتاب تاب آوری
کتاب تاب آوری

کتاب تاب آوری

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب تاب آوری خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

کتاب تاب آوری با محوریت موضوعی تاب آوری، توسط انتشارات روزنه و مبتنی بر توسعهٔ پایدار شهری و مسائل و مشکلات تاب‌آوری روانه بازار کتاب شده است.

قابل به ذکر است نویسندگان کتاب فوق محمدحسین شریف‌زادگان و راضیه رمضانی می باشند. این کتاب با تعداد صفحات ۲۳۸ صفحه و با قیمت ۱,۳۶۰,۰۰۰ ریال روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق انتشارات روزنه (جستجوی نام این کتاب در بخش هدر سایت نشر روزنه) جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

شایان ذکر است مخاطبین کتاب تاب آوری، پژوهشگران و دانشجویان رشته های مددکاری اجتماعی، جامعه شناسی، اقتصاد و برنامه ریزی شهری و منطقه ای و محیط زیست و نیز سایر اقشار علمی تخصصی می باشند.

اطلاعات کتابخانه ای کتاب تاب آوری

نویسندگان: محمدحسین شریف‌زادگان و راضیه رمضانی | تعداد صفحه: ۲۳۸ | قطع: رقعی | نوع جلد: شومیز

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا