کتاب “اتاق مشاوره، اتاق تغییر” منتشر شد

photo_2016-01-10_15-09-37شاید بتوان گفت در دنیا کتابی که این چنین تجربیات یک مشاور و مراجع را به طور طولی بیان می کند، کم یاب و حتی نایاب است. کتابی که این چنین جلسه به جلسه با یک مراجع همگام و همراه می شود و او را به منزل مقصود می رساند. این کتاب فضایی را برای افراد و سایر مراجع کنندگان فراهم می آورد که با تکیه بر آن می توانند تصوری صحیح از اتاق مشاوره داشته باشند و آگاه شوند که در اتاق مشاوره چه اتفاقاتی خواهد افتاد.
کتاب حاضر تالیف جناب آقای مهدی فلاحی و سرکار خانم سیده پونه امام شوشتری، مجموعاً در ۱۷۴ صفحه، نگارش شده است و توسط انتشارات سخنوران به چاپ رسیده است.
این کتاب دارای چهار فصل می باشد، فصل اول این کتاب، مقدمه مولف، فصل دوم ادبیات نظری، فصل سوم (که بخش عمده کتاب را در بر می گیرد)، مشاوره و اثرات آن از دیدگاه مراجعین نامیده شده است که چندین جلسه از خاطرات درمان و مشاوره واقعی فردی، مراجعه کننده ای را توصیف می کند.
افرادی که قصد دارند برای تغییر مراجعه کنند اما نمی دانند بایستی از کجا شروع کنند و چگونه مسیر خود را دنبال کنند با تکیه و یاری این کتاب می توانند راه خود را به درستی مشخص سازند و در مسیر پیشرفت قرار گیرند.
شما می توانید برای تهیه این اثر روز شنبه ۰۳/۱۱/۱۳۹۴، مهمان مجموعه ما باشید و در مراسم رونمایی این اثر از ساعت ۲ تا ۸ بعد از ظهر حضور بهم رسانید.
آن روز صبح هنگامی که خواستم به سمت مرکز مشاوره بروم با خود عهد بستم که هرگز در اتاق مشاوره دروغ نگویم و با خودم و فضای مشاوره ام صادق باشم زیرا که اتاق مشاوره فضای مقدسی است و دروغ در آن جایی ندارد. تنها در اینصورت است که این فضا به فضایی امن تبدیل می گردد.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا