بیانیه وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی در حسن ختام کارزار رسانه ای اخیر

بیانیه حسن ختام کارزار رسانه ای: لغت نامه دهخدا فیلتر است و نتوانستم معنای دقیق واژه ” سیاه نمایی ” را پیدا کنم. شاید گفتن همین که لغت نامه دهخدا فیلتر است زعم عده ای ” سیاه نمایی ” باشد. چه چیزی چه حرفی و از نظر چه کسی سیاه نمایی محسوب می شود. آیا سیاه نمایی یعنی نمایش اغراق آمیز بدبختی ها و سیاهی های هر چیزی؟

بیانیه حسن ختام کارزار رسانه ای

ضمن سلام و عرض ادب و احترام خدمت یکایک اساتید و بزرگواران جامعه مددکاری اجتماعی ایران و خصوصا همکاران و همراهان عزیزی که در مسیر اجرای کارزار رسانه ای اخیر ما را یاری نمودند و از هیچ زحمت و حمایتی فروگزار ننمودند به استحضار می رساند که این حرکت رسانه ای صورت یافته بدون هیچ غرض و برنامه ریزی بخصوصی ( سیاه نمایی ) و صرفا با هدف بیان واضح ترین مسئله امروز جامعه مددکاری اجتماعی ایران صورت پذیرفته است. این حرکت رسانه ای در واقع باز تکرار سخنرانیها ، مصاحبه ها و بیانات ارزشمند بزرگان و مراجع مددکاری اجتماعی ایران بود و بس . البته اینبار نه از زبان و به قلم بالاترین ارکان مددکاری اجتماعی این مرز و بوم، بلکه دقیقا از سوی رزمندگان حوزه مددکاری اجتماعی در خط مقدم خاکریز پرتلاطم اجتماعی ایران.

البته ما در این کارزار رسانه ای به نوعی محکوم به سیاه نمایی هم شدیم ! ولی باید بپذیریم که در شرایط فعلی ایران ما، هرکسی یا گروهی و یا … به هر دلیل و ضرورتی که شروع به بیان حقیقت کند، در هر مقام و جایگاهی که باشد و با هر شیوه ای که باشد محکوم به سیاه نمایی خواهد شد. عبارت ” سیاه نمایی ” از آن چیزهایی است که گوش فیلمسازان ایرانی به ویژه مستندسازان خیلی با آن آشناست و بنا به دلایل متفاوت و در شرایط مختلف محکوم هستند به اینکه سیاه نمایی کرده اند. اما دقیقا همین بیان حقیقت است که مشکل ساز می شود. زیرا اصولا ما علاقه خاصی به انکار کردن و پنهان کردن هر مشکلی داریم .

در پایان ضمن ادای احترام مجدد نسبت به یکایک اساتید ، فعالان ، بزرگان و مراجع حوزه مددکاری اجتماعی ایران، این فعالیت رسانه ای وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان را در اشکال و قالبهای استاندارد و متفاوت با موضوعیتهای متنوع اجتماعی ادامه دار اعلام می نماییم و امروز با انگیزه تر از هر زمان دیگری ، با توکل به خداوند شاهد و قائم ، به فعالیت صادقانه رسانه ای خود ادامه خواهیم داد و بدینوسیله و در این مسیر از کلیه مددکاران اجتماعی کشور جهت همکاری و همراهی در برنامه های آتی دعوت بعمل می آوریم.

جواد طلسچی یکتا
مدیریت وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

‫2 دیدگاه ها

    1. درود بر شما دوست عزیز و استاد بزرگوارم؛ جناب آقای رضا استاجی عزیز. از لطف و حسن توجه شما بینهایت سپاسگزارم.

دکمه بازگشت به بالا