مرحله سوم از کارگاه تخصصی مددکاری اجتماعی، توانمندسازی و ارتباط حرفه ای موثر در بهزیستی لاهیجان برگزار شد

مرحله سوم از کارگاه تخصصی مددکاری اجتماعی، توانمندسازی و ارتباط حرفه ای موثر در بهزیستی لاهیجان برگزار شدمرحله سوم از کارگاه تخصصی مددکاری اجتماعی، توانمندسازی و ارتباط حرفه ای موثر در بهزیستی لاهیجان برگزار شد.

به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ صبح روز یکم اسفند ماه، کارگاه آموزش تخصصی مددکاران اجتماعی برای تعداد ۲۵ نفر از مددکاران فعال در بخشهای دولتی و غیردولتی شهرستان های املش، لنگرود و رودسر در سالن اجتماعات بهزیستی لاهیجان برگزار گردید.

قابل به ذکر است این کارگاه آموزشی از دوره های آموزشی مصوب پیشنهادی واحد آموزش اداره کل بهزیستی استان می باشد که به همت اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی گیلان در دو مرحله برگزار گردیده است.

گفتنی است در این کارگاه آموزشی یک روزه کارشناسان بخشهای مختلف ادارات بهزیستی شهرستان های املش، لنگرود و رودسر از مدعوین این کارگاه آموزشی بوده اند و سرکار خانم داخلی نیز به نمایندگی از اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی استان گیلان در این دوره حضور بهم رساندند.

شایان ذکر است مدرس کارگاه آموزشی «مددکاری اجتماعی، توانمندسازی و ارتباط حرفه ای موثر»، آقای جواد طلسچی یکتا (مدیر کانون مراکز مددکاری استان و مدیریت مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان) بوده است و شرکت کنندگان طی حضور در این کارگاه آموزشی با مبانی نوین ارتباط موثر، انواع مدلها و الگوهای تخصصی ارتباطی، موانع و سدهای ارتباطی، گوش دادن همدلانه، همدلی فعالانه و نیز ارتباط در فرایند اجتماع محور با محوریت مددکاری اجتماعی آشنا شدند.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا