جزئیات نحوه برگزاری همایش مجازی “مددکاری اجتماعی روانپزشکی”

جزئیات نحوه برگزاری همایش مجازی “مددکاری اجتماعی روانپزشکی”جزئیات نحوه برگزاری همایش مجازی “مددکاری اجتماعی روانپزشکی”منتشر شد

کمیته اجرایی این همایش جهت سهولت دسترسی کاربران در سراسر کشور این همایش را به صورت مجازی برگزار می کند. برگزاری این همایش به صورت ارائه فایلهای سخنرانی های تخصصی و سپس برگزاری آزمون جهت ارائه گواهی شرکت در همایش می باشد و کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مددکاری اجتماعی و سایر رشته های یاورانه و افراد علاقمند به حیطه روانپزشکی امکان شرکت در این همایش را دارند.

بسته های سخنرانی همایش مددکاری اجتماعی روانپزشکی در تاریخ ۱۷ شهریور ماه در سایت همایش  بارگزاری خواهد شد. علاقمندان می توانند با خرید بسته سخنرانی ها و شرکت در آزمون آنلاین که در تاریخ ۲۰ شهریور توسط انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران برگزار خواهد شد، شرکت کنند. برای شرکت کنندگانی که حد نصاب امتیاز را در آزمون مذکور کسب کنند، گواهی شرکت در همایش صادر خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون به بخش زمانبندی اجرای برنامه در سایت همایش مراجعه نمایید.

مهلت ثبت نام در این همایش ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ می باشد و برای دسترسی به بسته سخنرانی و همچنین شرکت در آزمون آنلاین به هر یک از شرکت کنندگان نام کاربری و رمز ورود  اختصاصی ارائه خواهد شد تا در تاریخ های اعلام شده به بسته های سخنرانی و همچنین صفحه آزمون دسترسی پیدا کنند.

در پایان لازم به ذکر است گواهی شرکت در همایش به صورت الکترونیک صادر و از طریق ایمیل برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

مراحل ثبت نام:

  1.  مراجعه به سایت همایش و دریافت اطلاعات لازم
  2. واریز وجه ثبت نام به شماره کارت ۶۳۶۲۱۴۱۱۰۳۰۹۹۷۵۱ به نام مصطفی اقلیما و ارسال تصویر فیش واریزی از طریق واتساپ به شماره ۰۹۰۵۶۹۳۲۳۷۱ (برای دانشجویان و اعضای انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران جهت شرکت در این همایش تخفیف در نظر گرفته شده است)
  3.  تکمیل و ارسال فرم ثبت نام

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا