فراخوان مقاله برای سومین کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران

فراخوان مقاله برای سومین کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایرانسومین کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران، با موضوعیت ضرورت حمایت اجتماعی از معتادان بهبودیافته، با مدیریت و رهبری وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران بزودی اجرا می گردد.

ما در کارزار رسانه ای در پیش رو، با ارائه یادداشتها و مقالات تخصصی، به ابعاد مختلف ضرورت درمان اجتماعی بیماران اعتیاد و همچنین حمایتهای اجتماعی موردنیاز در پروسه توانمندسازی بهبودیافتگان از چنگال اعتیاد خواهیم پرداخت.

کارزار رسانه ای فوق الاشاره با احترام به کلیه پروتکل ها، دستورالعملها و آیین نامه های اجرایی تخصصی حوزه اعتیاد و با مدنظر قراردادن کلیه موازین و قوانین اساسی جمهوری اسلامی ایران صورت خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است در این کارزار رسانه ای، به احترام قدم های دوازده گانه، از همراهی ۱۲ وبسایت معتبر و فعال در حوزه مددکاری اجتماعی ایران بهره مند خواهیم شد.

مدت زمان کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران در حمایت اجتماعی از بهبودیافتگان اعتیاد، ۲۰ شهریور لغایت ۲۰ مهر ماه سال جاری خواهد بود.

بدینوسیله از کلیه مددکاران اجتماعی فعال در سراسر کشور دعوت بعمل می آید تا با ارائه یادداشتها و مقالات مرتبط با موضوع کارزار، ما را در این مسیر رسانه ای همراهی نمایند.

علاقمندان جهت حضور در این کارزار می توانند یادداشتها و مقالات خود را به نشانی پست الکترونیک karzar@iraniansocialworkers.ir  ارسال فرمایند.

مقالات و یادداشتهای دریافتی پس از بررسی و تأیید از سوی تیم تخصصی کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران در فرایند رسانه ای قرار گرفته و بصورت گسترده در وبسایتهای تحت نظارت ما منتشر خواهند شد.

قابل به ذکر است پس از اتمام این دوره از کارزار و همچون دوره گذشته، کلیه مقالات انتشار یافته در قالب کتابی تحت عنوان مجموعه مقالات و یادداشتهای منتشر شده در کارزار فوق الذکر، چاپ و منتشر خواهد شد.

جواد طلسچی یکتا
مدیریت وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا