گزارش نشست هم اندیشی مدیرکل بهزیستی گیلان با کانون کلینیک های مددکاری اجتماعی استان

گزارش نشست هم اندیشی مدیرکل بهزیستی گیلان با کانون کلینیک های مددکاری اجتماعی استانمدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: نیازسنجی های تخصصی در حیطه مددکاری اجتماعی کلیه دفاتر و معاونت های سازمان توسط کانون کلینیکها صورت بپذیرد و در قالب برنامه ای مشخص و هدفمند طرح گردد.

به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران به نقل از پرتال خبری سازمان بهزیستی کشور؛ نشست هم اندیشی مدیرکل بهزیستی گیلان با کانون کلینیکهای مددکاری اجتماعی استان گیلان با حضور دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان، کارشناسان سازمان خانم ها پتکی و خالقی و اعضای هیات مدیره کانون کلینیکهای مددکاری استان برگزار شد.

گفتنی است: در این جلسه که با حضور اعضای جدید هیأت مدیره کانون کلینیکهای مددکاری استان همراه بود، آقای طلسچی (رئیس هیات مدیره کانون استان) ضمن ارائه توضیحاتی مختصر در زمینه تاریخچه ای از کانون، اقدامات انجام شده توسط کانون در سالهای اخیر (در سطح استان و کشور)، به پتانسیلها و توانمندی‌های این تشکل صنفی کلینیکها در ارتباط با اجرای طرح‌ها و برنامه های تخصصی اجتماع محور سازمان بهزیستی استان پرداختند. در ادامه هر یک از اعضای هیأت مدیره نیز در ابعاد متنوع دیگری از موضوعات مددکاری با محوریت کلینیکهای مددکاری نقطه نظراتشان را ارایه نمودند.

در ادامه مدیر کل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد پیشنهاداتی را مبنی بر چگونگی ترسیم صحیح و باکیفیت نقشه راه کانون کلینیکهای مددکاری استان ارایه دادند و اظهار داشتند: در زمینه های مختلف تخصصی همکاریهای لازم را با کانون استان خواهند داشت و نیازسنجی های تخصصی در حیطه مددکاری اجتماعی کلیه دفاتر و معاونت های سازمان توسط کانون کلینیکها صورت بپذیرد و در قالب برنامه ای مشخص و هدفمند طرح گردد.

شایان ذکر است در بخش پایانی این نشست، تعداد پنج جلد از کتابهای انتشاریافته از سوی «پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران» توسط آقای جواد طلسچی یکتا به مدیرکل بهزیستی گیلان اهدا گردید.

منبع: پرتال خبری بهزیستی کشور

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا