گزارش سه ماهه دوم جلسات علمی انجمن ازدواج و خانواده کشور

به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ جلسه تیرماه انجمن ازدواج و خانواده کشور صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۵ در تالار اجتماعات شیرخوارگاه آمنه با سخنرانی دکتر ابراهیم میثاق با محوریت تکنیک های اختلاف درون خانواده برگزار گردید، در این جلسه تناسبات شخصیتی، هیجانی، موقعیتی، فرهنگی و جنسیتی مورد تأکید قرار گرفت. روشهای حل تعارض و رویارویی با انواع نزاع درخانواده از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بود.

تصویر منتخب از نشست تیرماه ۹۸

جلسه مردادماه انجمن ازدواج و خانواده کشور نیز در تاریخ ۲۴ مردادماه با حضور و سخنرانی دکتر مهری نجات و در راستای توسعه و تحکیم مبانی خانواده با عنوان آموزش مهارت جنسی در ارتباط زوحین در محل تالار اجتماعات سازمان داوطلبان هلال احمر برگزار گردید.

دکتر مهری نجات در این نشست تخصصی که با حضور اعضای انجمن و کارشناسان و متخصصین حوزه خانواده همراه بود مفاهیم تشخصی و درمان اختلالات جنسی را مورد بررسی و بر نقش ویرانگر مواد مخدر و الکل  نیز تأکیداتی صورت گرفت.

تصویری منتخب از نشست مردادماه ۹۸

سخنران جلسه یایانی سه ماهه دوم سال ۹۸ نیز دکتر سامرند سلیمی بود که با عنوان (نگاهی به اصول زوج یابی و دوست داشتن) روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۶/۲۶ در محل تالار اجتماعات شیرخوارگاه آمنه برگزار گردید.

دکتر سلیمی طی بیاناتی بر تغییرپذیری و سیال بودن مفهوم انتخاب و تفاوت و تضاد نسل ها با تأکید بر اهمیت آموزش ارائه کرد. راز داری، احترام و رقابت و همچنین نقش و کارکرد شبکه های مجازی دیگر فرازهای سخنرانی ایشان بود.

تصویری منتخب از نشست شهریورماه ۹۸

شایان ذکر است جلسات انجمن انجمن ازدواج و خانواده کشور، سه شنبه پایانیِ هر ماه، با حضور بزرگان و فعالان این عرصه برگرار میگردد و پوشش خبریِ کلیه نشستهای مذکور توسط مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان صورت خواهد پذیرفت.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا