کتاب مدیریت تاب آوری

معرفی کتاب مدیریت تاب آوری به انضمام راهنمای تهیه کتاب به صورت آنلاین

کتاب مدیریت تاب آوری: در این مطلب به معرفی کتاب مدیریت تاب آوری می پردازیم. امید است مورد توجه مخاطبین این رسانه واقع گردد.
کتاب مدیریت تاب آوری
کتاب مدیریت تاب آوری

کتاب مدیریت تاب آوری

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب مدیریت تاب آوری خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

کتاب مدیریت تاب آوری با محوریت موضوعی تاب آوری در چاپ اول در سال ۱۳۹۶ توسط انتشارات رهام اندیشه منتشر شده است.

قابل به ذکر است نویسندگان کتاب الناز بهزادپور – امیرمحمد ضرغام پور بویراحمدی – مینا اکبری – نسترن اصلان فعال – هما ترکاشوند می باشند. این کتاب با تعداد صفحات ۲۳۱ صفحه روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق سایت کتابچین جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

کتاب مدیریت تاب آوریکوتاه درباره کتاب مدیریت تاب آوری" class="author-avatar-img" width="111" height="111" />

کوتاه درباره کتاب مدیریت تاب آوری

“مدیریت تاب آوری” کتاب حاضر اثری از الناز بهزاد پور، مینا اکبری، نسترن اصلان فعال، هما ترکاشوند و امیرمحمد ضرغام پور بویر احمدی می باشد که توسط انتشارات رهام اندیشه منتشر شده است. یکی از عوامل مؤثر در راستای بهبود تاب آوری، مباحث مدیریتی است که شامل سازماندهی و هماهنگی، تخصیص بودجه و منابع مالی برای جمعیت ساکن در محدوده خطر، به روزرسانی اطلاعات مرتبط به مخاطرات و آسیب پذیری ها، ترویج هماهنگی میان ادارات داخلی و رهبری برای کاهش خطر پذیری بلایا، تنظیم توسعه شهری و محلی با اصول کاهش خطر پذیری، مدیریت و محافظت از زیربناها، ایجاد کالبد و جامعه ای تاب آور، اصلاح قوانین ساخت وساز و کاربری زمین و آموزش جوامع محل است. بررسی ها و مرور ادبیات جهانی بیانگر آن است که با رعایت کردن این موارد می توان به ساخت جوامع تاب آور در برابر بلایای طبیعی اقدام کرد. این کتاب در ارتباط با مدیریت تاب آوری با ارائه شاخص های تاب آوری حائز اهمیت و تلاش بی وقفه می باشد. فصل اول در مورد مبانی نظری مرتبط با مدیریت تاب آوری و مدیریت بحران، فصل دوم در ارتباط با تاب آوری، فصل سوم شهر تاب آور و اجتماع تاب آور و نهایتا فصل چهارم مدیریت تاب آوری می باشد.

اطلاعات کتابخانه ای کتاب مدیریت تاب آوری

نام کتاب : مدیریت تاب آوری نویسندگان : گروه نویسندگان, الناز بهزادپور ناشر : رهام اندیشه تعداد صفحات : ۲۳۱ صفحه شابک : ۹۷۸-۶۰۰-۸۷۴۹-۱۴-۱ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ رده بندی دیویی : ۶۵۸/ دسته بندی : مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی نوع کتاب : PDF

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا