کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه

معرفی کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه به انضمام راهنمای تهیه کتاب به صورت آنلاین

کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه: در این مطلب به معرفی کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه می پردازیم. امید است مورد توجه مخاطبین این رسانه واقع گردد.
کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه
کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه

کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه با محوریت موضوعی روان‌درمانی و مشاوره در چاپ اول سال ۱۴۰۱ توسط انتشارات وانیا منتشر شده است.

قابل به ذکر است نویسنده این کتاب پل مک کنا و با ترجمه صدیقه گوزل می باشد. این کتاب با تعداد صفحات ۱۲۷ صفحه و قیمت ۷۶۰,۰۰۰ ریال روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق انتشارات وانیا جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

کتاب مثبت باش؛ اعتماد به نفس، تاب آوری، انگیزه

مترجم: صدیقه گوزل | شابک: ۹۷۸-۶۲۲۷۷۸۲۹۲۹ | قطع: رقعی | تعداد صفحه: ۱۲۷ | سال انتشار شمسی: ۱۴۰۱ | سال انتشار میلادی: ۲۰۲۲ | نوع جلد: شومیز | سری چاپ: ۱
<strong>کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب</strong>

کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب

پل مک کنا (زاده ۸ نوامبر ۱۹۶۳) هیپنوتیزم کننده، دانشمند رفتارشناسی، پخش کننده تلویزیون و رادیو و نویسنده کتاب های خودیاری بریتانیایی است. مک‌کنا کتاب‌ها و محصولات چند رسانه‌ای نوشته و تولید کرده است، میزبان برنامه‌های تلویزیونی خودسازی و ارائه سمینارهایی در زمینه هیپنوتیزم، برنامه‌نویسی عصبی-زبانی، کاهش وزن، انگیزه و مدیتیشن ذن، ذهن بزرگ و درمان کاهش قدرت آمیگدال (ADT) است، که به‌عنوان تکنیک‌های Havening شناخته می‌شود. .

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا