کتاب سایه های خیابان؛ حاوی ۵۳ روایت مستند از زندگی کارتن خواب ها

کتاب سایه های خیابان؛ ۵۳ روایت مستند از زندگی کارتن خواب هاست که نویسنده با استفاده از روش های میدانی، مشاهده، مصاحبه و حضور در پاتوق های مصرف مواد و مراکز درمان به روایت زندگی واقعی، تجارب روزانه و زندگی جمعی کارتن خواب می پردازد و تلاش نموده که به صورت بی طرفانه و بدون هرگونه پیش داوری زندگی آنها را همانگونه که هست به تصویر بکشاند. اهمیت این کتاب در ارائه روایت های دست اول از زندگی کارتن خواب هاست.

به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ کتاب حاضر در دو فصل تدوین شده است. در فصل اول تحت عنوان زندگی در پاتوق شامل سرفصل هایی نظیر زندگی روزانه کارتن خواب ها، شب های سرد کارتن خوابی، غروب کارتن خواب ها، خشونت و جرم در خیابان ها، چهره های وارونه کارتن خوابی، مرگ کارتن خواب ها، کودکان، نوجوانان و زنان در پاتوق ها، ارتباط با سلبریتی ها و … است. در فصل دوم به زندگی در کمپ های درمان اعتیاد پرداخته شده که شامل عناوینی نظیر ساختار نظام سلسله مراتبی، وضعیت بیماران در کمپ، تفریح در کمپ، غربالگری بیماران، تنبیه و مجازات، ترخیص و … است.

این کتاب در ۱۴۷ صفحه توسط دکتر سلمان قادری به نگارش در آمده و توسط انتشارات آرون منتشر گردیده و علاقمندان می توانند جهت تهیه کتاب با شماره ۶۶۹۶۲۸۵۰ -۰۲۱ تماس بگیرند و یا به آدرس تهران. خیابان انقلاب. خیابان ۱۲ فروردین. خیابان نظری. پلاک ۱۰۵ واحد ۳ مراجعه فرمایند.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا