کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک)

معرفی کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک) به انضمام راهنمای تهیه کتاب به صورت آنلاین

در این مطلب به معرفی کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک) می پردازیم. امید است مورد توجه مخاطبین این رسانه واقع گردد.

کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک)کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک)

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک) خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

 کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک) با محوریت موضوعی تاب آوری در چاپ اول در سال ۱۳۹۸ توسط انتشارات دانشگاه تهران منتشر شده است.

قابل به ذکر است نویسندگان کتاب امیلی بوید و کارل فولکه و مترجم آن مهدی قربانی (استادیار دانشگاه تهران) می باشند. این کتاب با تعداد صفحات ۲۸۸ صفحه روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق سایت ایران کتاب جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک)کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب" class="author-avatar-img" width="111" height="111" />

کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب

امیلی بوید در مورد تغییرات آب و هوا و توسعه کار، تحقیق و تدریس می کند. او مدرس محیط زیست و توسعه در دانشکده زمین و محیط زیست دانشگاه لیدز و معاون مرکز توسعه جهانی دانشگاه لیدز است. او همچنین یک همکار پژوهشی و یکی از رهبران موضوع حکمرانی تطبیقی در مرکز تاب آوری استکهلم و یکی از همکاران دانشکده سرمایه گذاری و محیط زیست اسمیت، دانشگاه آکسفورد است.

اطلاعات کتابخانه ای کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک)

نویسندگان: امیلی بوید و کارل فولکه | مترجم: مهدی قربانی | شابک: ۹۷۸-۹۶۴۰۳۷۲۱۰۴ | قطع: وزیری | تعداد صفحه: ۲۸۸ | سال انتشار شمسی: ۱۳۹۸ | سال انتشار میلادی: ۲۰۱۲ | نوع جلد: شومیز | سری چاپ: ۲
کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک)
کتاب سازگاری نهادی (حکمرانی، پیچیدگی و تاب آوری اجتماعی- اکولوژیک)

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا