کتاب تاب آوری در زمین های بازی

معرفی کتاب تاب آوری در زمین های بازی به انضمام راهنمای تهیه کتاب به صورت اینترنتی

کتاب تاب آوری در زمین های بازی: در این مطلب به معرفی کتاب تاب آوری در زمین های بازی می پردازیم. امید است مورد توجه مخاطبین این رسانه واقع گردد.
کتاب تاب آوری در زمین های بازی
کتاب تاب آوری در زمین های بازی

کتاب تاب آوری در زمین های بازی

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب تاب آوری در زمین های بازی خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

کتاب تاب آوری در زمین های بازی با محوریت موضوعی تاب آوری در چاپ اول در سال ۱۴۰۱ توسط انتشارات ورجاوند منتشر شده است.

قابل به ذکر است نویسندگان کتاب بت دال و کاترین برهم و مترجمین آن لیلا افضلی سمیرا وکیلی می باشند. این کتاب با تعداد صفحات ۱۹۹ صفحه و با قیمت ۷۲۰,۰۰۰ ریال روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق سایت ایران کتاب جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

کتاب تاب آوری در زمین های بازیکوتاه و مختصر درباره کتاب" class="author-avatar-img" width="111" height="111" />

کوتاه و مختصر درباره کتاب

در حالی که تعطیلات زمانی را برای بازی و استراحت از روز مدرسه برای کودکان فراهم می کند، تحقیقات نشان داده است که این یک بخش ضروری و حیاتی از رشد اجتماعی، عاطفی و تحصیلی آنها است. این کتاب ابزارها و استراتژی هایی را برای متخصصان بهداشت روان مدرسه، معلمان و مدیران فراهم می کند تا تجربه استراحت را ارزیابی و بهبود بخشند تا اطمینان حاصل شود که کودکان تا حد امکان از این زمان مهم بهره مند می شوند. نویسنده با استفاده از یک استراتژی حل مسئله مبتنی بر داده، روش‌هایی را برای ارزیابی زمین‌های بازی، شناسایی ویژگی‌هایی که ممکن است بر دانش‌آموزان و تعاملات اجتماعی آنها تأثیر منفی بگذارد، مداخله برای اصلاح و تقویت این ویژگی‌ها، و نظارت برای تضمین اینکه مداخلات نتایج موفقیت‌آمیزی ایجاد کرده‌اند، ارائه می‌کند.
کتاب تاب آوری در زمین های بازیکوتاه و مختصر درباره بت دال، نویسنده این کتاب" class="author-avatar-img" width="111" height="111" />

کوتاه و مختصر درباره بت دال، نویسنده این کتاب

دکتر بث دال، دانشیار امور آکادمیک و استاد روانشناسی مدرسه در کالج آموزش و علوم انسانی در دانشگاه نبراسکا-لینکلن است.بث دال کار خود را به عنوان روانشناس مدرسه در روستایی کنتاکی و سپس هماهنگ کننده کلینیک در دانشگاه مدیسون ویسکانسین آغاز کرد – تجربیاتی که بینش هایی را در مورد نیازهای بهداشت روانی کودکان به دست آورد که او با موفقیت در تحقیقات خود در مورد موضوعاتی که دوستی کودکان را در بر می گیرد تا عمل شناسی به کار برد. اندازه گیری ادراک دانش آموزان از جو کلاس درس. هدف اصلی پژوهشی دکتر دال، ارتقای سلامت روان و بهزیستی روانی کودکان و جوانان و جنبه‌هایی از سیستم‌های مدرسه و کلاس است که به تاب‌آوری و موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان کمک می‌کند.
کتاب تاب آوری در زمین های بازیکوتاه و مختصر درباره نویسنده دوم کتاب" class="author-avatar-img" width="111" height="111" />

کوتاه و مختصر درباره نویسنده دوم کتاب

کاترین برهم، دکترا، یک روان‌شناس مدرسه‌ای است که در حوزه مدرسه مستقل یسلتا (تگزاس) و مدارس دولتی دنور (کلرادو) تجربه دارد. او عضو هیئت علمی روانشناسی مدرسه در دانشگاه تگزاس در ال پاسو و دانشگاه کلرادو در دنور بوده است. دکتر برهم به عنوان یک روانشناس مدرسه، ناحیه خود را در توسعه نقش های بین رشته ای برای روانشناسان مدرسه رهبری کرد که ارتباط خدمات بهداشت روانی را با یادگیری افزایش می داد، آموزش های داخلی را در مورد آموزش کودکان با کمبود توجه ارائه کرد و برای اجرای استانداردها در منطقه برنامه ریزی کرد. آموزش مبتنی بر او تحقیقاتی را با مشاوره انجام داده است، کتابی در مورد مداخلات برای مشکلات عاطفی و رفتاری مدرسه تالیف کرده است، در سطح ملی با موضوع تاب آوری منتشر شده است، و دوره های پسا دکتری را در زمینه خانواده درمانی و شیوه های عصبی گذرانده است.

اطلاعات کتابخانه ای کتاب تاب آوری در زمین های بازی

نویسندگان کتاب: بت دال و کاترین برهم | مترجمین: لیلا افضلی و سمیرا وکیلی | شابک: ۹۷۸-۶۰۰۸۷۵۷۸۱۸ | قطع: رقعی | تعداد صفحه: ۱۹۹ | سال انتشار شمسی: ۱۴۰۱ | سال انتشار میلادی: ۲۰۰۹ | نوع جلد: شومیز | سری چاپ: ۱

 

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا