کتاب باشگاه تاب آوری برای همه

پنجمین کتاب سالِ مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان بصورت الکترونیکی و رایگان با هدف ترویج و توسعه تاب آوری منتشر می گردد

کتاب باشگاه تاب آوری: پنجمین کتاب سال رسانهء مددکاری اجتماعی ایرانیان؛ تاب آوری در ابعاد مختلف می باشد که تحت عنوان «باشگاه تاب آوری» منتشر شد.

بر اساس دستور کار وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر گردآوری مطالب اختصاصیِ این پایگاه اینترنتی در قالب مجموعه یادداشتها و مقالات بعنوان کتاب سال، با مدنظر قراردادن میانگینِ قابل توجه عملکرد این رسانه در تولید محتوای تاب آوری و همچنین بر اساس هم اندیشی خردادماه تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان، کتاب سال ۱۴۰۰ پایگاه ایرانیان تحت عنوان «باشگاه تاب آوری» مصوب گردید که مجموعاً شامل مطالب انتشاریافته در خبرگزاری های سلامت نیوز و مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران از بهمن ماه سال ۹۹ تا تیرماه سال ۱۴۰۱ می باشد.

شایان ذکر است گردآورندگان کتاب باشگاه تاب آوری، جواد طلسچی یکتا و هما صدری می باشند و کتاب مذکور توسط انتشارات سخنوران در ۱۴۸ صفحه منتشر گردیده است که فایل الکترونیکی کتاب باشگاه تاب آوری را از اینجا دریافت نمایید.

جهت دریافت کتاب الکترونیکی باشگاه تاب آوری اینجا کلیک کنید.

در حال حاضر مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان، در قالب سه بخش کاملاً مستقل اما همسو، تحت عناوین ۱- پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران، ۲- مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران و نیز ۳-وبسایت انگلیسی مددکاری اجتماعی ایرانیان در حال فعالیت در حوزه رسانه ای مددکاری اجتماعی ایران می باشد.

بنیانگذار رسانهٔ تخصصی – مردمی مددکاری اجتماعی ایرانیان، آقای جواد طلسچی یکتا می باشند و کلیه هزینه های حفظ و نگهداری این رسانه از آغاز فعالیت آن که بسیار ناچیز و سالانه بوده تا به امروز که هزینه های نگهداری آن بسیار قابل توجه می باشد توسط ایشان مدیریت می گردد.

تا این لحظه تعداد پنج کتاب از محتوای اختصاصی این رسانه در قالب کتابهای سال این پایگاه اینترنتی با عناوینِ موضوعیِ متنوع چاپ و نشر گردیده است و همگی کتابهای انتشاریافته از سوی این رسانه، در کتابخانه ملی ایران ثبت گردیده اند.

فعالیت پررنگ سالهای اخیر این رسانه در حوزه تاب آوری در ابعاد مختلف بوده است که در قالب تأسیس و راه اندازی (خانه تاب آوری) به عنوان شاخه ای از پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران و نیز (باشگاه تاب آوری) بعنوان شاخه ای فعال در مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران بوده و می باشد که به موازات سایر فعالیتهای این رسانه  در ابعاد مختلف پژوهش های مددکاری اجتماعی، واکاوی های مسائل اجتماعی کشور و اجرای پروژه های خبری رسانه ای صورت می پذیرد.

رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان یک سازمان رسانه‌ای مستقل است و به هیچ نهاد دولتی و غیردولتی وابسته نمی‌باشد.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا