مرحله دوم از کارگاه تخصصی مددکاری اجتماعی، توانمندسازی و ارتباط حرفه ای موثر در بهزیستی تالش برگزار شد

مرحله دوم از کارگاه تخصصی مددکاری اجتماعی، توانمندسازی و ارتباط حرفه ای موثر در بهزیستی تالش برگزار شد.

به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ صبح روز یازدهم دی ماه، کارگاه آموزش تخصصی مددکاران اجتماعی برای تعداد ۳۵ نفر از مددکاران فعال در بخشهای دولتی و غیردولتی شهرستان های رضوانشهر، تالش و آستارا در سالن اجتماعات مجتمع بهزیستی سیدالشهدای تالش برگزار گردید.

قابل به ذکر است این کارگاه آموزشی از دوره های آموزشی مصوب پیشنهادی واحد آموزش اداره کل بهزیستی استان می باشد که به همت اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی گیلان در دو مرحله برگزار گردیده است.

گفتنی است در این کارگاه آموزشی یک روزه کارشناسان بخشهای مختلف ادارات بهزیستی شهرستان های رضوانشهر، تالش و آستارا از مدعوین این کارگاه آموزشی بوده اند و سرکار خانم داخلی نیز به نمایندگی از اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی استان گیلان در این دوره حضور بهم رساندند.

شایان ذکر است مدرس کارگاه آموزشی «مددکاری اجتماعی، توانمندسازی و ارتباط حرفه ای موثر»، آقای جواد طلسچی یکتا (رئیس کانون مراکز مددکاری اجتماعی استان و مدیریت مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان) بوده است و شرکت کنندگان طی حضور در این کارگاه آموزشی با مبانی نوین ارتباط موثر، انواع مدلها و الگوهای تخصصی ارتباطی، موانع و سدهای ارتباطی، گوش دادن همدلانه، همدلی فعالانه و نیز ارتباط در فرایند اجتماع محور با محوریت مددکاری اجتماعی آشنا شدند.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا