پوشش خبریِ کارگاه تاب آوری بهزیستی کشور توسط کارگروه باشگاه تاب آوری

باشگاه تاب آوری؛ انعکاس دهنده فعالیتها و اقدامات تخصصی کارگروه تاب آوری در رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

پوشش خبری کارگاه تاب آوری: دوره آموزشی تاب آوری با تأکیدات تخصصی در عملیات، ویژه کارشناسان مسئول امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزیستی استانهای کشور در محل مجتمع فرهنگیان برگزار شد. این دوره آموزشی با حضور دکتر رضا جعفری (مدیرکل دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزیستی کشور)، دکتر مسعودی فرید (معاونت امور اجتماعی بهزیستی کشور)،کلیه کارشناسان دفاتر استانها در سرتاسر کشور و با تدریس محمدرضا مقدسی (مدیریت مرکز تاب آوری کرمانشاه) همراه بوده است.

پوشش خبری کارگاه تاب آوری

قابل به ذکر است پوشش خبری آنلاین این کارگاه تخصصی توسط وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان صورت می پذیرد.

عوامل اجرایی این پایگاه اینترنتی (جواد طلسچی یکتا، هما صدری، مریم رمضانلو) در این کارگاه حضور داشته و بصورت مستقیم، برنامه ریزی و اجرای این حرکت رسانه ای را عهده دار بوده اند.

در ساعات پایانی این کارگاه آموزشی و بر اساس برنامه اعلام شده اولیه؛ جواد طلسچی یکتا (مدیر پایگاه اینترنتی مددکاری اجتماعی ایرانیان) در ارتباط با مبحث “روزنه های افزایش شرکای اجتماعی دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزیستی کشور” با گروه حاضر از کارشناسان و مسئولین سازمان بهزیستی کشور مواردی را مطرح نمودند و اجزای این پروسه را با محوریت رسانه تشریح نمودند.

شایان ذکر است مخاطبین پایگاه می توانند اخبار و اطلاعات مربوط به این کارگاه را بصورت آنلاین از طریق پایگاه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی در اینستاگرام دریافت نمایید.

 

مطالب مرتبط
مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا