رئیس خانه هلال مددکاران اجتماعی گیلان خبرداد: نقاهتگاه بیماران حاد تنفسی گیلان نیازمند حضور مددکاران اجتماعی و روانشناسان

رئیس خانه هلال مددکاران اجتماعی گیلان خبرداد: نقاهتگاه بیماران حاد تنفسی گیلان نیازمند حضور مددکاران اجتماعی و روانشناسانرئیس خانه هلال مددکاران اجتماعی گیلان از مددکاران و روانشناسان درخواست کرد تا در یاری رسانی به نقاهتگاه بیماران فوق حاد تنفسی گیلان مشارکت کنند.

به گزارش گروه استانهای مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران به نقل از پایگاه خبری تحلیلی افق انزلی؛ به زودی بخشی از بیماران فوق حاد تنفسی گیلان به نقاهتگاهی در هتل المپیک رشت منتقل خواهند شد.

رئیس خانه هلال مددکاران اجتماعی گیلان در همین رابطه گفت: قرار است با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی به تناسب تعداد بیماران مددکاران اجتماعی و روانشناسان برای انجام فعالیتهای مددکاری در این نقاهتگاه حضور داشته باشند.

جواد طلسچی یکتا افزود: چنانچه تمایل دارید در این فعالیت یاری رسانی کنید مشخصات خود را به آدرس ایمیل davtalab@socialwork2015.ir برای ما ارسال تا برای دانشگاه علوم پزشکی گیلان فرستاده شود.

این فعال اجتماعی تصریح کرد: همچنین پیش از حضور مددکاران در این نقاهتگاه جلسه ای هماهنگی با نظارت وزارت بهداشت برای آموزشهای مورد نیازی و زمان بندی کار برگزار می شود.

به گزارش افق انزلی استان گیلان منطقه قرمز و پر خطر به جهت شیوع ویروس کرونا در کشور است و دارای دو نقاهتگاه بیماران فوق حاد تنفسی در رشت و بندرانزلی است که عموما با کمک های مردمی اداره می شوند.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا