گزارش مراسم گرامیداشت روز پرستار

مراسم گرامیداشت روز پرستار به همت گروه حامی بیماران مبتلا به سرطان استان کرمانشاه

مراسم گرامیداشت روز پرستار: به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ روز پنجشنبه مورخ بیست و هفتم دی ماه نود و هفت، تالار اجتماعات بیمارستان طالقانی کرمانشاه میزبان جشن و گرامیداشت تولد حضرت زینب (س) و روز پرستار بود.

مراسم گرامیداشت روز پرستار

به همین مناسبت بیماران مبتلا به سرطان به همراه خانواده های خود در کنار پزشکان و متخصصان این عرصه با همراهی جمعی از مسئولین، زحمات پرستاران شاغل در بخش های مختلف سرطان در بیمارستانهای کرمانشاه را مورد تقدیر و تشکر قرار دادند. ویژگی منحصر به فرد این مراسم توجه ویژه به پرستاران، بهیاران، پرسنل اداری و خدماتی و کادر درمان در بخش های انکولوژی بیمارستانهای شهر کرمانشاه بود.

دکتر مهرداد پاینده فوق تخصص سرطان و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یکی از حامیان و سخنرانان این مراسم طی بیاناتی نقش ارزشمند و حیاتی پرستاران در بخش های انکولوژی به ویژه در مولفه های روانی- اجتماعی مورد تأکید قرار داد.

در این مراسم ریاست انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، ریاست شورای بیماریهای خاص استان کرمانشاه، ریاست بیمارستان طالقانی کرمانشاه، پزشکان و اعضاء هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، مسئولین دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، ریاست اداره اوقاف و سازمان حج و زیارت نیز حضور داشتند.

دکتر شیما اسفندیاری نماینده ی گروه برگزار کننده ی این مراسم، موسوم به ققنوس، به خبرنگار مجله اینترنتی مددکاران اجتماعی ایران گفت: صرف نظر از اقدامات بیمارستانی، کلینیکی و حمایت های مالی شایان توجه خیرین و حامیان بیماران مبتلا به بیماری های سخت درمان و بی درمان، چنین اقداماتی با تأکید بر مولفه های روانی- اجتماعی، ضمن آگاهی بخشی موجبات توسعه تاب آوری و بهینه سازی ظرفیت های پیشگیری و خود مراقبتی نیز باشد و از لحاظ بالینی هم قطعاً موجب تسهیل در فرایند درمان است.

جهت مشاهده تصاویر این مراسم در صفحه اختصاصی مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی در اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا