اطلاعیه برگزاری لایو پیرامون مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی ایران

اطلاعیه برگزاری لایو پیرامون مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی ایرانمدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی: پیرو مبحث راه اندازی مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی تحت مدیریت راهبردی مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران، روز جمعه مورخ بیست و ششم دی ماه ساعت ۲۱/۰۰ در قالب یک برنامه لایو اینستاگرامی، اهداف و چشم اندازهای مدرسه آنلاین تشریح و مورد واکاوی قرار خواهد گرفت.

مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی

قابل به ذکر است این برنامه لایو از دو صفحه کافه رسانه مددکاری و مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی با نشانی آیدی زیر اجرا خواهد شد.

cafemadadkari@

socialwork_online@

 

درباره مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی بیشتر بدانید:

مدرسه آنلاین در واقع شکل پیشرفتۀ و جامع آموزش از راه دور که امروزه طرفداران بسیاری دارد. مدرسه آنلاین به افراد مختلف جامعه کمک می کند که با کمک تکنولوژی و اینترنت از تحصیلات مناسب برخوردار گردند. در این روش افراد به صورت غیرحضوری در کلاسهای آنلاین شرکت می کنند. و مانع فاصله مکانی و زمانی در فرایند تدریس برچیده شده است. مدرسه آنلاین در تعلیم و تدریس موضوعات علمی و آکادمیک پایبند اصول مدارس سنتی است. ولی محصلین با حداقل حضور یا بدون حضور از جلسات درس بهره مند می شوند. همچنین امتحان دادن و ارتباط آنها با همکلاسیها و معلمین خود از طریق اینترنت و به شکل نوشتاری، صوتی و تصویری است. مدرسه آنلاین می تواند مدارک معتبری ارائه دهد. مدرسه آنلاین برگی نو در مسیر ترقی و تحول سیستم آموزشی است.

مزایای مدرسه آنلاین

از مزیتهای مدرسه برخط می توان به عوامل زیر اشاره کرد.

  1. جلوگیری از اتلاف وقت
  2. جلوگیری از اتلاف هزینه
  3. آرامش بیشتر
  4. بهره گیری بیشتر از مطالب و تحقیقات عمیقتر
  5. فراگیر بودن
  6. مراقبت والدین از نحوۀ پیشرفت کلاسها در مدرسه

خصوصیات مدرسه آنلاین

در مدرسه آنلاین معلم و محصل با اینترنت با هم ارتباط و تعامل تصویری، صوتی و نوشتاری کامل دارند. معلم سر کلاس درس می تواند انتخاب کند که محصلین تصویر او را داشته باشند یا نداشته باشند. معلم می تواند تصویر و فایل را به اشتراک بگذارد. بچه ها اگر سوالی داشته باشند می توانند به صورت نمادین دست بلند کنند و معلم میکروفون آنها را باز می کند. امتحان هم به صورت مجازی گرفته می شود. بچه ها در هر مکان جغرافیایی باشند می توانند از کلاسها بهره کامل ببرند. رهایی مدرسه از قید مکان باعث می شود که بچه ها به مدارس بهتر به نحوی دموکراتیکتر بهره مند بشوند. زیرا همه از هر جایی می توانند در کلاسها شرکت کنند. همچنین هزینۀ این آموزشها بسیار کمتر است. و اعتبار مدارس هم مورد قبول است.

هم این که محصل در محیط آرام خانه و بدون استرس در کلاس شرکت می کند، می تواند باعث شود که توجه بیشتری به درس داشته باشد. برای همین مطالعات شاگردان می تواند عمیقتر باشد. صرفه جویی در وقت و هزینه از مزایای مدارس است.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا