مددکاری اجتماعی و معنویت

معرفی کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت به انضمام راهنمای تهیه کتاب به صورت آنلاین

کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت: در این مطلب به معرفی کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت می پردازیم. امید است مورد توجه مخاطبین این رسانه واقع گردد.
کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت
کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت

کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت با محوریت موضوعی علوم اجتماعی با تعداد صفحات ۱۹۶ صفحه در چاپ اول، سال ۱۳۹۵ توسط انتشارات بهمن برنا انتشار یافته است.

قابل به ذکر است نویسنده این کتاب آیان ماتئوس و مترجمین آن مهرداد نوابخش شابک و دکتر میترا خاقانی می باشند. این کتاب با قیمت ۸۴۷,۰۰۰ ریال روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق سایت ایران کتاب جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

اطلاعات کتابخانه ای کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت

نویسنده: آیان ماتئوس | مترجم: مهرداد نوابخش شابک – دکتر میترا خاقانی  | شابک: ۹۷۸-۹۶۴۸۰۲۳۷۹۴ | قطع: رقعی | تعداد صفحه: ۱۹۶ | سال انتشار شمسی: ۱۳۹۵ | نوع جلد: شومیز | سری چاپ : ۱
مددکاری اجتماعی و معنویتکوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب" class="author-avatar-img" width="111" height="111" />

کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب

ایان متیوز، مدرس ارشد مددکاری اجتماعی در دانشگاه لینکلن است. او از سال ۱۹۸۱ یک مددکار اجتماعی واجد شرایط بوده و یکی از اعضای بنیانگذار کالج گرین تمپلتون، آکسفورد است. او دارای تجربه عملی قابل توجهی در زمینه بهداشت و مراقبت اجتماعی از جمله چندین سال به عنوان مددکار اجتماعی تایید شده و معلم عمل است. او علاقه خاصی به مسائل مربوط به سلامت روان دارد، زیرا پیش از پیوستن به دانشگاه، سرپرست حرفه ای مراقبت های اجتماعی در صندوق بنیاد NHS مشارکت لینکلن شایر بوده است.
کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت
کتاب مددکاری اجتماعی و معنویت

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا