فصلنامه مددکاری اجتماعی ایران به رتبه علمی – پژوهشی ارتقا یافت

فصلنامه مددکاری اجتماعی: مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران: فصلنامه مددکاری اجتماعی تحت نظر انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران، با رویکردی دانش بنیان، به رتبه علمی – پژوهشی ارتقا پیدا کرد. لازم به ذکر است که این فصلنامه، اولین نشریه علمی-پژوهشی در حوزه مددکاری اجتماعی در ایران است. امید است این امر گامی بزرگ در توسعه دانش و نشر مقالات متخصصان و دانشجویان مددکاری اجتماعی باشد.

فصلنامه مددکاری اجتماعی

قابل به ذکر است به همین مناسبت، محفل صمیمانه ای در روز یکشنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۱۳ الی ۱۶، در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی – سالن دکتر شاملو – با حضور مدیر مسئول و هیئت تحریریه فصلنامه و بزرگان و اساتید گرانقدر این رشته برگزار می گردد.

بدینوسیله ضمن تبریک این موفقیت به جامعه مددکاران اجتماعی ایران و دوستداران علم، از کلیه علاقمندان و دانش پژوهان جهت حضور در این مراسم دعوت بعمل می آید.

 

همه چیز درباره انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران که لازم است بدانیم …

    • سومین مصاحبه اختصاصیِ وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان با دکتر مصطفی اقلیما؛ (رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران)

با توجه به شناخت کمی که نسبت به نقش، وظایف و عملکردِ اصناف مددکاری اجتماعی ایران وجود دارد، لذا جهت بالابردن سطح آگاهیِ عمومیِ جامعه مددکاران نسبت به جزئیات فعالیتها و اقدامات انجام یافته توسط تعدادی از اصناف مددکاری اجتماعی که به ندرت از آنها در رسانه ها و جراید عمومیِ کشور نام برده می شود، در حالیکه در عمل و کارنامه شان اقدامات بسیار تأثیرگذاری برای جامعه مددکاری اجتماعی ایران دیده می شود و نیز خصوصاً آشنایی با نوع نگاه و نقطه نظرات شخصیتهای برجسته و تأثیرگذار مددکاری اجتماعی کشور که شاید بر حسب کیفیتِ گفتمان های رسانه ایِ امروز جامعه ما، جایی مطرح نشده باشند، لذا بر حسب رسالت رسانه ای مان بر آن شدیم تا مصاحبه ای دیگر همراه با سوالاتی شفاف تر و واضح تر نسبت به موقعیت مددکاری اجتماعی کشور با دکتر مصطفی اقلیما ترتیب دهیم. امید است جامعه مددکاران اجتماعی ایران نیز با نگاهی دقیق تر و اشراف اطلاعاتی بیشتر نسبت به اوضاع مددکاری اجتماعی در کشور در این مسیر گام بردارند. قابل به ذکر است با هدف پیشگیری از هرگونه تحریف، تعبیر و تفسیر در اظهارات، کلیه موارد مطروحه از جانب ایشان مطابق کلام و گفته های ایشان به رشته تحریر در آمده است و هیچگونه تغییری داده نشده است.

جهت دانلود فایل این مصاحبه اینجا کلیک کنید.

  • مصاحبه و گردآوری: جواد طلسچی یکتا؛
  • مدیریت مجموعه  رسانه های تخصصی  مددکاری اجتماعی ایرانیان

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا