سامانه خدمات رفاهی کانون کلینیک های مددکاری اجتماعی کشور ایجاد می شود

سامانه خدمات رفاهی کانون کلینیک های مددکاری اجتماعی کشور ایجاد می شودفرسودگی شغلی، از جمله خطرات شغلی و پدیده‌ای بسیار شایع در حرفه‌های یاورانه است. حرفه مددکاری اجتماعی از جمله حرفه های یاورانه پراسترس است و مددکاران اجتماعی با توجه به تنش زا بودن شغل شان در معرض آسیب پذیری و فرسودگی شغلی قرار دارند.

با توجه به اینکه این مبحث خستگی و فرسودگی های شغلیِ مددکاران اجتماعیِ شاغل در کلینیک های مددکاری اجتماعی سالهاست از که مهمترین دغدغه های کانون کلینیک های مددکاری اجتماعی کشور بعنوان صنف تخصصی مدیران کلینیک های مددکاری می باشد لذا با هدف کاهش و تعدیل فشارهای شغلی مدیران کلینیکها، به همت ریاست کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی کشور تفاهم نامه ای با یک مرکز اقامتی تفریحی در استان خراسان رضوی با شرایط ویژه و تسهیلات خاص منعقد گردیده است که بطور خلاصه به شرح ذیل می باشد:

اعضاء رسمی کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی کشور (دارای کارت عضویت) با سهمیه هشت نفر در سال و اعضاء غیر عضو (فاقد کارت عضویت) با سهمیه چهار نفر در سال می توانند از طریق مراجعه به وبسایت کانون سراسری و ثبت نام در بخش مربوطه (سامانه خدمات رفاهی کانون) که در صفحه اصلی پایگاه اطلاع رسانی کانون کشور قرار داده شده است اقدام نمایند.

قابل به ذکر است بر اساس تفاهم نامه مربوطه هزینه یک روز اقامت در هتل به همراه صبحانه، نهار، شام و اسکان در هتل نفری ۵۵۰۰۰ تومان می باشد.

باتوجه به اینکه در ماه تابستان بدلیل بالا بودن حجم تقاضا جهت مسافرت به مشهد مقدس ظرفیت هتل ها محدود می باشد لذا اولولیت با کسانی خواهد بود که سریعتر نسبت به ثبت نام و رزرو هتل اقدام نمایند.

متقاضیان مشخصات خود را اعم از نام و نام خانوادگی مدیر کلینیک؛ عضویت رسمی یا غیررسمی (دارای کارت | فاقد کارت)؛ شماره تلفن همراه و تاریخ دقیق ورود و خروج از هتل را به شماره تلگرام ۰۹۰۵۸۷۳۷۰۷۴  (آیدی تلگرام: iraniansocialworkers@) جهت ثبت نام و رزرو هتل ارسال نمایند.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا