درباره مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی

وبسایت مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران در ابتدای امر تحت عنوان سایت مددکاری اجتماعی و با دامنه socialwork2012.ir از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نمود. در بهار سال ۹۵ بدلایلی صنفی عنوان سایت از ۲۰۱۲ به مجله اینترنتی تغییر یافت و هم اکنون تحت عنوان مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران و با فعالیت در حوزه های مختلف تخصصی، با برخورداری از تیم تخصصی توانمند در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی و با پشتیبانی امنیتی از سوی وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان، دور جدیدی از فعالیتهای این پایگاه خوش سابقه حوزه مددکاری اجتماعی ایران رقم خورده است.

شایان ذکر است اخبار و اطلاعات این وبسایت همزمان با خبرگزاریهای معتبر (بوسیله رباتهای طراحی شده اختصاصی این پایگاه) و بدون کمترین وقفه زمانی بازنشر می گردند و به موازات رصدگریِ اخبار اجتماعی و تخصصی، یادداشتها و مقالات تخصصی توسط مددکاران اجتماعی شاخص از سراسر کشور تأمین و تولید محتوا صورت می پذیرد.

قابل به ذکر است روابط عمومی سایت مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی در سال ۱۳۹۷ بعنوان یکی از روابط عمومی های برتر ایران در جشنواره آرمان برتر مورد تقدیر قرار گرفت و موفق به دریافت تندیس این جشنواره شد.

وبسایت مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران شاخه خبریِ مجموعه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان می باشد.

منبع: مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا