حضور پررنگ کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی در سی و سومین همایش ملّی مددکاری اجتماعی ایران

کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی کشور متشکل از اعضاء هیات مدیره و نیز مدیران و مددکارانِ کلینیک های مددکاری اجتماعی از استانهای مختلف، در سی و سومین همایش روز ملی مددکاری اجتماعی با شعار “مددکاری اجتماعی و اخلاق اجتماعی” حضور بهم رساندند.
به نقل از روابط عمومی کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی، این همایش در روز دوشنبه، مورخ ۲۷ فروردین سال جاری ساعت ۱۴ تا ۱۸ در محل تالار ایوان شمس تهران، به مناسبت ولادت با سعادت امیرمومنان (ع)، بزرگ مددکار عالم اسلام که در کشورمان به نام روز ملّی مددکار اجتماعی نیز شناخته شده است برگزار گردید.
قابل به ذکر است این همایش با مشارکت حدود ۴۰ دستگاه دولتی و غیر دولتی، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برگزار شد. از محورهای اصلی این همایش می توان به مباحث اخلاق و سلامت اجتماعی، اخلاق اجتماعی و امنیت اجتماعی، اخلاق اجتماعی و حقوق شهروندی، اخلاق اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، اخلاق اجتماعی در رانندگی و … اشاره نمود.
شایان ذکر است در این همایش کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی کشور حضور پررنگی داشته و چند تن از اعضای هیأت مدیره از جمله خانمها مهری فتایی و طیبه جعفری و نیز مدیر عامل کانون آقای علی آزمون حضور داشتند که به واسطه ی تلاشگری های موثر و مستمر آنان در مناطق زلزله زده غرب کشور از آنان تجلیل و قدردانی شد.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا