جواد طلسچی یکتا؛ بنیانگذار رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

جواد طلسچی یکتا مدیر رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان است. وی سوابق درخشانی در حوزه تخصصی مبحث تاب آوری دارد.

جواد طلسچی یکتا؛ بنیانگذار رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

جواد طلسچی یکتا در سال ۱۳۵۷ و در بندر انزلی متولد شد، وی فارغ التحصیل رشته مددکاری اجتماعی است. جواد طلسچی یکتا بعد از پایان سربازی، در کشور ارمنستان در رشته های موسیقی کلاسیک و روانشناسی تحصیل نمود. بعد از بازگشت به ایران، کلینیک مددکاری اجتماعی معراج را تاسیس نمود. در این کلینیک به موضوعات توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست سازمان بهزیستی تمرکز داشت.

جواد طلسچی یکتا در سال ۱۳۹۲ وب سایت رسمی مددکاری اجتماعی ایرانیان را ایجاد نمود که تحت پوشش رسانه ای ملی و فراملی قرار گرفت.

جواد طلسچی یکتا؛ بنیانگذار رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

ایشان مدیر و موسس رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان است. بسیاری از مطالب این رسانه، در قالب کتاب، به چاپ رسیده است. مطالعات این رسانه پیرامون موضوع مهم تاب آوری مرتبط با نوجوانان و بیماران خاص بود.

خانه تاب آوری Home of Resilience
خانه تاب آوری Home of Resilience

پایگاه تخصصی خانه تاب آوری ایرانیان از ۱۳۹۳ به عنوان یکی از زیر شاخه های رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان، شروع به فعالیت نمود. بعد از آن جواد طلسچی یکتا به عنوان مدیر و موسس خانه تاب آوری ایرانیان در کشور شناخته شد.

باشگاه تاب آوری ایرانیان
تاسیس باشگاه تاب آوری ایرانیان

سوابق درخشان و افتخارات

جواد طلسچی یکتا به دنبال فعالیتهای حرفه ای خود، به تاسیس باشگاه تاب آوری ایرانیان اقدام نمود. آموزش های فراگیر تاب آوری در سراسر کشور، از سوابق درخشان وی می باشد. آموزش در دانشگاه های خوارزمی، علامه طباطبایی، علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه گیلان جزو این سوابق هستند.. ایشان علاقه وافری به مبحث کوچینگ داشته و از سال ۱۳۹۷ به مطالعات گسترده ای در این حوزه پرداختند.

وی در سال ۱۳۹۹ به اخذ مدرک دکتری در رشته مدیریت راهبردی و سازمانی کوچینگ نائل گردید. به عنوان مدیر ارزش آفرین کشوری در اولین جشنواره جایزه ملی آرمان برتر در سال ۱۳۹۷ در دانشگاه پیام نور مورد تقدیر قرار گرفتند. جواد طلسچی یکتا هشت کتاب منتشر شده دارد.

به قلم یلدا فتوحی؛
مدیریت پایگاه های رسانه ایرانیان در شبکه های اجتماعی

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا