جستجوگر هوشمند اطلس فارسی

جستجوگر هوشمند اطلس فارسی: در پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران از سالها پیش وعده تاسیس یک خبرگزاری قدرتمند در شأن و منزلت مددکاری اجتماعی ایران و مختص این حرفه داده شده بود و امروز به حول قوه الهی و با همت و پشتکار مثال زدنی عوامل حرفه ایِ وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان به این هدف بزرگ نائل شدیم.

در این رسانه که مجهز به قوی ترین رباتهای موجود در حوزه خبر و پیشرفته ترین پلاگین های اختصاصی می باشد، به نشر و انتشار اخبار حوزه های گوناگون ایران و جهان خواهیم پرداخت. جستجوگر هوشمند اطلس فارسی  جستجوگر هوشمند اطلس فارسی  جستجوگر هوشمند اطلس فارسی

جستجوگر هوشمند اطلس فارسی
جستجوگر هوشمند اطلس فارسی

این رسانه یک موتور جستجوگر اینترنتی هوشمند در قالب یک خبرگزاری اختصاصی مختص جامعه مددکاری اجتماعی ایران می باشد.

نام جستجوگر اینترنتی اطلس فارسی و نام خبرگزاری مذکور، خبرگزاری مددکاری اجتماعی ایرانیان با نام اختصاری “مان” که مخفف مددکاری اجتماعی ایران است می باشد.

نکته: در توضیح کوتاه در خصوص علت انتخاب نام اختصاری “مان” برای این خبرگزاری قابل به ذکر است، در ادبیات کهن فارسی، واژه “مان” به معنای خانه، خانواده و یا خاندان می باشد (معنای مان در ویکی واژه) و از جاییکه همیشه بدون هیچگونه چشمداشت مادی و معنوی، در خدمت نویسندگان و فرهیختگان حوزه مددکاری اجتماعی ایران بوده ایم، هستیم و خواهیم بود، بنابراین این خبرگزاری نیز (همچون سایر پایگاههای ما) به عنوان خانه حوزه مددکاری اجتماعی ایران تلقی و قلمداد می گردد.

 

جستجوگر هوشمند اطلس فارسی

 

از طریق این پایگاه اینترنتی، اخبار گوناگون و البته مهم حوزه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سلامت، فرهنگ و هنر، محیط زیست، تاب آوری، وقایع مددکاری اجتماعی استانها، اخبار سازمان بهزیستی (به عنوان مهمترین متولی رسمی سلامت اجتماعی کشور)، سبک زندگی و در نهایت مطالب مددکاری اجتماعی سایتهای مختلف فعال در این حوزه  را می توانید دریافت نمایید و با اطلس فارسی دیگر نیازی به مراجعه مستقیم و وقت گیر به یکایک سایتها و خبرگزاری ها فعال در حوزه های مذکور نخواهید داشت! جستجوگر هوشمند اطلس فارسی جستجوگر هوشمند اطلس فارسی جستجوگر هوشمند اطلس فارسی

دوستان و همکاران ما بطور رایگان می توانند جهت تحت پوشش قرار دادنِ وبسایتهایشان در این جستجوگر هوشمند اینترنتی اقدام نمایند و لازمه این موضوع، ارسال مشخصات سایت و سایر اطلاعات جانبی وبسایتها از طریق بخش تماس با ما می باشد.

امید است کلیه تلاشها و اقدامات صورت گرفته (و نیز در پیش روی این وبسایت)، موجبات رضایت خاطر مخاطبین عزیزمان را فراهم سازد.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا