تاب آوری در سیلی واقعیت

معرفی کتاب تاب آوری در سیلی واقعیت؛ یافتن رضایت مندی هنگام مواجهه با موانع و سختی های زندگی + تهیه کتاب به صورت آنلاین

تاب آوری در سیلی واقعیت: در این مطلب به معرفی کتاب تاب آوری در سیلی واقعیت؛ یافتن رضایت مندی هنگام مواجهه با موانع و سختی های زندگی می پردازیم. امید است مورد توجه مخاطبین این رسانه واقع گردد.

کتاب تاب آوری در سیلی واقعیت؛ یافتن رضایت مندی هنگام مواجهه با موانع و سختی های زندگی

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب تاب آوری در سیلی واقعیت؛ یافتن رضایت مندی هنگام مواجهه با موانع و سختی های زندگی خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

کتاب تاب آوری در سیلی واقعیت؛ یافتن رضایت مندی هنگام مواجهه با موانع و سختی های زندگی با محوریت موضوعی انعطاف پذیری – انطباق پذیری فردی در چاپ ششم، سال ۱۴۰۰ توسط انتشارات سبزان منتشر شده است.

قابل به ذکر است نویسنده این کتاب راس هریس و مترجمین آن یاسمین قریب و کتایون دانشوریان می باشند. این کتاب با تعداد صفحات ۲۶۴ صفحه و قیمت ۱,۴۲۰,۰۰۰ ریال روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق انتشارات سبزان جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

اطلاعات کتابخانه ای کتاب تاب آوری در سیلی واقعیت

نویسنده کتاب: راس هریس | مترجمین: یاسمین قریب – کتایون دانشوریان | شابک: ۹۷۸-۶۰۰۱۱۷۲۲۳۶ | قطع: رقعی | تعداد صفحه: ۲۶۴ | سال انتشار شمسی: ۱۴۰۰ | نوع جلد: شومیز | سری چاپ: ۶
<strong>کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب</strong>

کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب

راس هریس پزشک، روان درمان و نویسنده پرفروش کتاب “تله شادمانی” است که هم اکنون به بیست و دو زبان ترجمه شده است. او یکی از چهره های پیشرو جهان در زمینه پذیرش و تعهد درمانی (ACT) است، و او به طور مرتب به استرالیا و دیگر نقاط جهان سفر می کند تا طیف گسترده ای از متخصصان را برای این روش آموزش دهد. از کتاب های دیگر وی می توان “تله اعتماد به نفس”، و ” با عشق عمل کن” را نام برد.
کتاب تاب آوری در سیلی واقعیت؛ یافتن رضایت مندی هنگام مواجهه با موانع و سختی های زندگی
کتاب تاب آوری در سیلی واقعیت؛ یافتن رضایت مندی هنگام مواجهه با موانع و سختی های زندگی

 

 

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا