بیانیه عذرخواهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به جهت کار رسانه ای بر روی یک خبر عادی!

isna94-500x500از آنجا که گویا انتشار یک نقل قول دریافتی از یک نهاد رسمی، رنجش خاطر برخی از هموطنان و نهادهای مسوول و مربوط را موجب شده است، خبرگزاری دانشجویان ایران بر خود فرض می‌داند که عذرخواهی خود را بابت این تکدر، اعلام کند.

هرچند همگان واقفند که انتشار یک خبر ازسوی رسانه به معنای موافقت و تایید مضمون و برآمدهای حاصله نیست – که اگر چنین بود، هر رسانه‌ای در هر روز به واسطه انتشار مطالب و دیدگاه‌های بعضا کاملا متناقض و در عین حال موجه و قانونی، روزانه تا چندصدبار باید نگاه خود را مدام تغییر دهد! – اما در عین حال این واقعیت، نافی مسوولیت رسانه در قبال مصالح عمومی نیست.
روز گذشته مجموعه خبرگزاری دانشجویان ایران به انتشار نقل قول رییس انجمن مددکاری ایران، به واسطه متن دریافتی از اداره کل بهزیستی خراسان رضوی اقدام کرد. در این متن، مطالبی با انتساب به آمارهای جهانی ذکر شده بود که در بخشی از آن، عنوان شده بود ایران دومین کشور غمگین جهان است.

مدیریت و مجموعه ایسنای خدوم، با این استناد که با توجه به اخبار وضعیت بسیاری از دیگر کشورهای جهان و نیز این شواهد که کشوری که در فضای سیاسی، هنری، ورزشی و اقتصادی خود در این سال‌ها شاهد توفیق‌های جهانی بویژه در عرصه رقابتهای بین‌المللی است، قطعا نمی‌تواند غمگین‌ترین یا دومین کشور غمگین جهان باشد، مراتب اعتذار خود را بابت استنباط حاصله و سوءاستفاده‌های تابعه، به پیشگاه مردم عزیز ابراز می‌کند.
با آرزوی توفیق ها و بهبودهای روزافزون.

منبع: ایسنا | لینک خبر

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا