برگزاری آیین نکوداشت پیشکوست مددکاری اجتماعی ایران

رییس انجمن مددکاری اجتماعی ایران گفت: ٣٠ آذرماه سال جاری، آیین نکوداشت استاد فرزانه “دکتر سیداحمد حسینی”، یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی با حضور مسئولین کشوری توسط انجمن مددکاری اجتماعی ایران برگزار خواهدشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران به نقل از ایسنا؛ سیدحسن موسوی چلک افزود: دکتر سید احمد حسینی با حدود۶٠ سال سابقه آموزشی یکی از پیشکوستان عرصه مددکاری اجتماعی کشور است.

وی در ادامه به لزوم قدردانی از پیشکسوتان اشاره کرد و گفت: وظیفه خود می‌دانیم که از پیشکسوتان در حضور خود آنان تجلیل و قدردانی کرده و به آنها یادآوری کنیم که جامعه متوجه خدمات ارزشمند آنان است.

رییس انجمن مددکاری اجتماعی ایران در ادامه ضمن اشاره به آنکه افرادی چون دکتر حسینی تمام عمر خود را صرف خدمت و تولید علم و تربیت سیاست گذاران و اندیشمندان و…کرده است گفت: میدانیم تنها با برگزاری چنین مراسم هایی نمی‌توان از خدمات آنها تجلیل کرد اما هدف از برگزاری این مراسم ها نهادینه کردن اخلاق در جامعه است.

چلک ادامه داد:در این مراسم علاوه بر ارائه تصاویری از دوران مختلف زندگی استاد و تالیفات وی با تندیسی منقش به تصویر خودشان از ایشان تجلیل خواهد شد.

وی افزود: یکی از برنامه های انجمن مددکاری اجتماعی ایران در چندسال گذشته تقدیر از دست اندرکاران مرتبط با حوزه مددکاری اجتماعی و فعالین اجتماعی بوده است؛ درنظر داریم تا پایان سال ١٣٩۵ از سه استاد ارزشمند دیگر در این زمینه نیز تقدیر به عمل آوریم.

چلک در پایان عنوان کرد: این مراسم با همکاری سازمان بهزیستی کشور و تمامی دانشگاه ها و نهادهای مسئول در حوزه اجتماعی ٣٠ آذرماه سال جاری در سازمان بهزیستی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است ؛ پیش از این انجمن مددکاری اجتماعی ایران مراسم تجلیل از دکتر “سام آرام” را در اسفند ماه سال ٩٣ مصادف با روزجهانی مددکاری اجتماعی ایران برگزار کرده است.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا