اولین شبکه ارتباطی مددکاری اجتماعی ایران ایجاد شد

اولین شبکه ارتباطی مددکاری اجتماعی ایران ایجاد شدشبکه ارتباطی مددکاران اجتماعی ایران، با هدف ارتقاء سطح هماهنگی های مددکاران اجتماعی سراسر کشور، در بانک اطلاعات مددکاران اجتماعی ایران ایجاد شد.

هدف از تأسیس و راه اندازی این شبکه ارتباط حرفه ای در مددکاری اجتماعی، ایجاد شبکه گسترده ای از مراوده های کاری بین مددکاران اجتماعی شاغل در بخش های دولتی، خصوصی و سازمان های مردم نهاد سراسر کشور، جهت ارائه خدمات تخصصی و پیگیری مراجعین در کل کشور و تبادل اطلاعات کاری و تخصصی در بین مددکاران اجتماعی میباشد.

با توجه به نیاز روز افزون جامعه مددکاران اجتماعی به ارتباطات حرفه ای با همکاران خود در تمام نقاط کشور و همچنین پیگیری مراجعین لزوم ایجاد این شبکه احساس شد. در ابتدا تأسیس شبکه حدود ۹۰نفر از مددکاران اجتماعی شاغل در بخشهای مختلف سازمانهای دولتی، خصوصی و مردم نهاد با ارسال رزومه کاری و تحصیلی خود، برای تهیه بانک اطلاعاتی مورد نیاز این شبکه اعلام آمادگی و مشارکت کردند. لذا از کلیه مددکاران اجتماعی سراسر ایران جهت تکمیل و غنی سازی این بانک اطلاعاتی دعوت میشود در صورت تمایل رزومه کاری و حرفه ای خود را (اعم از نام و نام خانوادگی/ استان محل اقامت/ سازمان دولتی یا غیردولتی محل خدمت/ یک رزومه کوتاه) به نشانی پست الکترونیکی info@iraniansocialworkers.ir ارسال نمایند.

بانک اطلاعات مددکاران اجتماعی ایران، یکی از زیر شاخه های فعال و تحت مدیریت وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان می باشد.

منبع: روابط عمومی وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا