اولین جلسه نذر آموزش در کرمانشاه

اولین جلسه نذر آموزش در کرمانشاهبه گزارش گروه استانهای مجله اینترنتی مددکاران اجتماعی از کرمانشاه با حضور علاقه مندان و جمعی از اساتید، نویسندگان ویشکسوتان عرصه ای مختلف کارآفرینی و اشتغال و هم چنین کنشگران عرصه های مختلف اجتماعی اولین جلسه نذر آموزش در کرمانشاه با عنوان (کارآفرینی در هزاره سوم) با تدریس و ارائه ویژه ای توسط خانم دکتر ژاله ردگاه برگزار گردید.

دکتر ژاله ردگاه مدرس داوطلب اولین نشست تخصصی نذر آموزش به خبرنگار مجله اینترنتی مددکاران اجتماعی گفت: در آموزه های دینی و تربیتی ما مسأله آموزش و اهمیت آن به قدری مورد تأکید و توجه قرار گرفته است که شاید بتوان این موضوع را از اهم مطالبات برشمرد.

ناصر گلی موسس کارخانه تولید فکر و نماینده این گروه داوطلب نیز در ادامه به خبرنگار ما گفت: استقبال اساتید، مدرسین دانشگاهها، پیشکسوتان، مهارت آموزان از دعوت ما برای نذر آموزش بسیار عالی بوده است و خدا را از این جهت شاکر و سپاسگزاریم و علاقه مندان نیز می توانند ما را با هشتگ نذرآموزش (#نذرآموزش) در شبکه های اجتماعی دنبال کنند.
اولین جلسه نذر آموزش با رسیدن به لحظات افطاری به کار خود پایان و پذیرایی مختصری نیز از شرکت کنندگان و مدعوین بعمل آمد. این مراسم در تالار اجتماعات گروه مشاورین آشا برگزار می گردد.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا