اعلام آمادگی سازمان بهزیستی جهت ارائه خدمات تخصصی اورژانسی به خانواده سربازان متوفی

اورژانس اجتماعیرییس مرکز اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشورگفت: خدمات روانشناختی و مدکاری اجتماعی برای خانواده های سربازان کشته شده در تصادف به صورت رایگان ارایه می شود.

 به گزارش وبسایت تخصصی مددکاری اجتماعی ۲۰۱۵ به نقل از ایرنا؛ دکتر حسین اسدبیگی روزجمعه در گفت وگویی اختصاصی افزود: روز حادثه، کارشناسان اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور به محل حادثه اعزام شده و به خانواده سربازان، خدمات روانشناختی و مددکاری لازم را ارائه دادند.

وی افزود: این خانواده ها می توانند درشهرستان های خود با تماس با خط تلفنی ۱۲۳یا مراجعه به مراکز مداخله در بحران ازخدمات اورژانس اجتماعی تا مدت طولانی به صورت رایگان بهره‌مند شوند.
رئیس مرکز اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشوریادآورشد: کارشناسان این مرکز در شناسایی اجساد به خانواده ها کمک کرده و سپس آنان را به مهمانسرا هدایت کردند.
به گفته اسدبیگی، این اقدامات موجب شد از پیامدهای روانی و اجتماعی که معمولا در اینگونه شرایط برای خانواده ها پیش می آید و دچار آسیب می شوند، جلوگیری به عمل آید.
به گزارش ایرنا، اتوبوس حامل سربازان ۰۵ کرمان، بامداد چهارشنبه دوم تیرماه در محور سیرجان _ نیریز از مسیر خارج و به دره سقوط کرد.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا