استقرار نظام جامع عملکرد در سطح سازمان بهزیستی کشور

IMG_34181-546x365مشاور رئیس و مدیرکل مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور در اولین کمیته مدیریت عملکرد در سال جاری از نهایی شدن ارزشیابی سال ۹۴ مدیران خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد استقرار نظام جامع عملکرد در سطح سازمان بهزیستی کشور باشیم.
به گزارش وبسایت تخصصی مددکاری اجتماعی ۲۰۱۵ به نقل از ایسنا، سید حسن موسوی‌چلک از تشکیل اولین کمیته مدیریت عملکرد با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در سال جاری خبر داد و گفت: در این کمیته گزارش‌هایی درخصوص استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد ارائه شد.
مشاور رئیس و مدیرکل مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور، ارزیابی شاخص‌های اختصاصی و عمومی سال ۹۴ و ۹۵ را از موارد مطروحه در کمیته مدیریت عملکرد عنوان کرد و از نهایی شدن شاخص‌های اختصاصی سال جاری تا هفته آتی خبر داد و گفت: همچنین تدوین برنامه راهبردی سازمان بهزیستی کشور با مشارکت مدیران بهزیستی استان‌ها تا آخر تیرماه نهایی می‌شود.
وی ارزیابی استراتژیک برخی شاخص‌های حوزه تخصصی با مطالعه تطبیقی در منطقه و جهان برای ارائه گزارش تحلیل عملکرد سازمان بهزیستی کشور را از دیگر عناوین مورد بررسی این نشست عنوان کرد و تصریح کرد: ارزشیابی سال ۹۴ مدیران نهایی شد.
بنابراین گزارش و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور؛ موسوی‌چلک در پایان از تعیین و تکلیف سامانه‌های نظارتی و پاسخگویی به شکایات تا دو ماه آتی خبر داد و یادآور شد: امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد استقرار نظام جامع عملکرد در سطح سازمان بهزیستی کشور باشیم.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا