اخبار فدراسیون بین المللی مددکاران اجتماعی

اخبار فدراسیون بین المللی مددکاران اجتماعی
نشست اجرایی IFSW
۷ ژوئیه ۲۰۱۹ (۱۶ تیر ۱۳۹۸)

نمایندگان و اعضای کمیسیون از همه مناطق IFSW چندین جلسه ملاقات در سوئیس را که در آن اولویت های حرفه ی مددکاری اجتماعی مورد بحث قرار گرفت را به پایان رسانده است.

سیلوانا مارتینز، رئیس فدراسیون IFSW، گفت: “هیأت اجرایی شامل افرادی بسیار شایسته است که طیف گسترده ای از مهارت ها را در زمینه های اداره، تدارکات، حسابداری، اجرای سازمان های بزرگ و حمایت از آنها ارائه می دهند. آنها همه افراد فوق العاده با شور و اشتیاق هستند و از این خوشحالم که با آنها برای رسیدن به عدالت اجتماعی خدمت میکنم. ”

اخبار فدراسیون بین المللی مددکاران اجتماعی

هیأت مدیره، اعضای کمیسیون، و مقامات برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه ها و توسعه برنامه های هیجان انگیز با یکدیگر گردهم آمدند. مباحث آنها عبارتند از برنامه جهانی مددکاری اجتماعی و توسعه اجتماعی، ایجاد روابط با شرکای جهانی برای گسترش دیدگاه حرفه ای برای عدالت اجتماعی، توسعه سیاسی، فعالیتهای انتخاباتی و راهبردهای حمایتی.

روری تروئل، دبیر کل، گفت: “این جلسه توانست به طیف وسیعی از مسائل رسیدگی کند، زیرا این حرفه با یک نقطه جدید و هیجان انگیز از انتقال مواجه است. سال های اخیر شاهد فراوانی اعضای جدید کشورهای عضو به عضویت فدراسیون بین المللی مددکاران اجتماعی بوده است. آنها تاریخ های غنی و پویا را از مکان هایی مانند بنگلادش، بوتسوانا، کاستاریکا، جیبوتی، مصر، گرنادا، گینه، هند، اندونزی، ایران، لبنان، ماداگاسکار، مکزیک، مولداوی، مراکش، نپال، پاراگوئه، لهستان، پورتوریکو، سنگال، ویتنام، یمن و زیمبابوه.
این بینش جدید اکنون با خردمندی اعضای قدیمیتر IFSW همراه است. باغ حاصلخیز مددکاری اجتماعی بین المللی هرگز چنین تنوع، ثروت و زیبایی را در اختیار ما قرار نداده است که ما برای دوره بعدی توسعه حرفه ای آماده می شویم ”

شرکت کنندگان در این جلسه عبارت بودند از:

رئیس IFSW: سیلوانا مارتینز
دبیر کل: روری تروئل
خزانه دار IFSW: ویکتور گارسیا
اعضای اجرایی: نول موریزو و یوآخیم مومبای (آفریقا). رز هاندرس و ایرنه لئونگ (آسیا و اقیانوس آرام). آنا راولسلو و جان برنان (اروپا). لری آلیسا و تانیا راموس (آمریکای لاتین و کارائیب). کتی ورمن و یان کریستنن وود (آمریکای شمالی)
سفیر: سوزان دواراک پک
کمیساریان: داون هابدی (اخلاق)، پریاسا فلینیچین (سازمان ملل) و کالین لندی (HR)
مدیر روابط بین الملل: لولا کاسال – سانچز
مدیر عامل بین المللی: پاسالال رودین
آلبا رزالن و رنه اشغ (مترجمین همزمان)

منبع: وبسایت فدراسیون بین المللی مددکاران اجتماعی
کاری از گروه مترجمین وبسایت مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا