آموزش آنلاین و ناپیوسته زبان تخصصی مددکاری اجتماعی؛ در کانال مجموعه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان

آموزش آنلاین و ناپیوسته زبان تخصصی مددکاری اجتماعی؛ در کانال مجموعه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیانجوامع بشری از ابتدا تاکنون برای برقراری ارتباط با یکدیگر از ابزارهای متعددی استفاده می کرده اند که در این میان زبان تنها وسیله ای است که می توان از طریق آن پیچیده ترین مفاهیم را به شکلی ساده و کامل انتقال داد، اما نکته ای که در اینجا به ذهن خطور می کند این است که مردم سراسر این کره خاکی با زبان های مختلفی با هم صحبت می کنند و این موضوع خود برقراری ارتباط میان جوامع مختلف را مشکل می سازد. پس باید زبانی مشترک در سراسر دنیا وجود داشته باشد تا مردم برای برقراری ارتباط با یکدیگر از آن استفاده کنند. در طی سالیان اخیر بنا به دلایل مختلف زبان انگلیسی بدین منظور برگزیده شده و امروزه در فعالیت های مختلف به عنوان ابزار اصلی انتقال مفاهیم به کارگرفته می شود. از این رو اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در جهان کنونی بر هیچ کس پوشیده نیست و روز به روز نیز با گسترش ارتباطات بین جوامع مختلف بر اهمیت آن افزوده می شود.
یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. زبان انگلیسی، زبان علم است و آموزش رشته‌های مختلف در سطوح عالی و تولید علم به زبان انگلیسی صورت می گیرد. با پیشرفت روند جهانی سازی ارتباطات بین المللی، تجارت جهانی و آموزش علوم جدید به زبان انگلیسی انجام می شود و عدم آشنایی با این زبان معادل عدم حیات در دنیای مُدرن است. انگلیسی زبان رسمی اخبار و اطلاعات مبادله‌شده‌ی جهان است.
همچنین متخصصان علوم یاورانه، نیاز دارند تا به علوم دست اول تسلط یافته و بر مبنای فرهنگ، به بومی سازی علوم دست پیدا کنند. امروزه مشکلی که در بین دانشجویان و حتی اساتید گرانقدر وجود دارد عدم تسلط کافی به زبان انگلیسی است.
با توجه به ظرفیت فضای مجازی، تیم حرفه ای کانال مجموعه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان بر آن شدند تا با تدریس آقای سجاد مجیدی پرست (دانشجوی دوره دکتری مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی) دوره ای آموزشی به صورت تخصصی را خدمت عزیزانمان ارائه دهند.

قابل به ذکر است فایلهای صوتی آموزشی انتشار یافته در کانال مددکاری اجتماعی ایرانیان، با هدف سهولت دسترسی مخاطبین این پایگاه به شکل آرشیو بازنشر شده و پس از هر بار ارائه دروس جدید بروزرسانی می گردد.

موفق و پیروز باشید
مجموعه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان

==========
لینک فایلهای صوتی دروس اول تا بیست و سوم، تا این لحظه
https://t.me/socialwork/3132
https://t.me/socialwork/3143
https://t.me/socialwork/3153
https://t.me/socialwork/3168
https://t.me/socialwork/3186
https://t.me/socialwork/3200
https://t.me/socialwork/3228
https://t.me/socialwork/3249
https://t.me/socialwork/3279
https://t.me/socialwork/3292
https://t.me/socialwork/3305
https://t.me/socialwork/3347
https://t.me/socialwork/3360
https://t.me/socialwork/3373
https://t.me/socialwork/3392
https://t.me/socialwork/3406
https://t.me/socialwork/3456
https://t.me/socialwork/3461
https://t.me/socialwork/3476
https://t.me/socialwork/3495
https://t.me/socialwork/3511
https://t.me/socialwork/3567

==========
این آرشیو به مرور به روزرسانی و تکمیل می گردد.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا